Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha 19 évesen...

Mit lehet tenni, ha 19 évesen egyáltalán nem kívánom a szexet és semmi ehhez kapcsolódó dolgot?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, még soha sem volt barátom (tehát nem randiztam, nem csókolóztam, még sosem feküdtem le senkivel stb.) Úgy érzem, abszolút nincs igényem ezekre a dolgokra, sőt, félelmetesnek és undorítónak találom.


Talán ez nem lenne baj, csak közben iszonyatosan zavar a tudat, hogy tudom, hogy ez így nem normális, és szeretnék változtatni, de egyszerűen még attól is fázom, hogy barátom legyen.


Kit keressek föl? Pszichológust, szexológust, vagy ki tud ezen segíteni?


(Bocsi, ha elszúrtam a kategóriát.)


2014. jún. 10. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:

"félelmetesnek és undorítónak találom."

Pszichológus kell neked.

2014. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszeruen meg nem vagy erett ra. Ne eroltesd. Majd lesz maskepp is;-). En nekem 19 evesen volt az elso fium, szex nem volt es 21 evesen vesztettem el a szuzessegem. Sok imserosom szinten nem hamarabb kezdte. Akkoriban se volt ez "normalis", de engem speciel nem zavart. Amikor ott lesz az a z erzes a teszi vonzalom, ami csak ugy jon, akkor ugyis megy majd minden a maga utjan, persze ha te azt gondolod es ez nyomaszt, hogy kesel es nem vagy nor.alis, akkor menj el pszichologushoz, de valami jormalishoz, aki valoszinu megnyugtat majd es tud segiteni.
2014. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tesz = testi
2014. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt valamiért kihagytam, hogy ez nagyjából egy éve tart, előtte úgymond volt valamiféle normális érdeklődésem.


Magán vagy TB-s pszichológus (egyáltalán van olyan?) lenne célravezetőbb?

2014. jún. 11. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs valami "alapja" ennek az undornak és félelemnek?


Mert én épp így voltam vele, ahogy Te...és végül 23 évesen vesztettem el, de csak kényszerből, a mai napig nincs igényem rá.

2014. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A haziorvosodat erdemes megkerdezni, o nem fogja kibeszelni. 18 eves kor alatt a gyerekdokinal van olyan, hogy tb-shez kuld, igy valoszinleg felnottkent is. Csak utana menj maganhoz, mert dragak. Termeszetesen csodat toluk se varj (megha javasoltam is oket korabban), mert elsosorban abban fognak vagy akarnak segiteni, hogy okot talalj emogott a viszolygas mogott es jobban elfogad magad. sokat kell beszelned, beszelgetned vele, de szakemberek.
2014. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Ezzel szerintem semmi baj nincs, én is ilyen vagyok. Pszichológushoz a nyugalom kedvéért azért menj el, de komoly bajod nem lehet.

Ha gondolod, beszélgethetünk.

23/F

2014. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!