Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha azzal nyugtatom...

Normális, ha azzal nyugtatom magam minden olyan hibalehetőség felmerülése esetében, hogy úgyis meghalok egyszer, így nem is számít igazából semmi, amit most teszek?

Figyelt kérdés
Ez az első gondolatom, akárhányszor eszembe jut pl. az, hogy nem lett belőlem ez, vagy az, valamit elrontottam, vagy esetleg ki sem próbáltam...ezután pedig egyből arra gondolok, hogy úgysem számítok, 100 év múlva senki sem fog tudni rólam. Elég depresszív gondolatok, bevallom kissé kiábrándult is vagyok...mindenből.
2014. jún. 27. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Kissé szétszórtan fogalmaztam meg a problémámat, mert már egy kissé fáradt vagyok, de remélem így is érthető.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 27. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető amit írtál és néha Nekem is ez jut eszembe.
2014. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyfolytában így gondolom.
2014. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó milyen kiábrándult nép a magyar :/

Persze jöhetnek még válaszok, nem akarom levonni ezt a következtetést 2 ember után.

2014. jún. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!