Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichés betegek, szorongók,...

Pszichés betegek, szorongók, pánikbetegek, ti éreztek rosszabbodást mostanában, mióta naponta változik az időjárás?

Figyelt kérdés
Én nagyon szorongó,és pánikbeteg is vagyok. Mostanában sokkal többet szorongok,eléggé változékony az állapotom.Nemtudom hogy ez annak tudható-e be hogy naponta 10-15 fokot is változik a hőmérséklet.El vagyok keseredve mert egész jól elvoltam. Most 2hete szinte minden nap érzek valamit,amitől nem vagyok jól.vagy elkap egy nagyon erős szorongás,vagy néha olyan olyan érzés fog el,hogy mindjárt pánikrohamom lesz.Nagyon rossz. 6 éve lettem pánikbeteg,azóta szedem a Xanax sr-t és cipralexet.
2014. jún. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 6 éve vagy már pánikbeteg, akkor tudhatod..Sajnos ez van. Én is hasonlóképp vagyiok, de azért mindent nem fogok az időjárásra. Az életünkön sajnos nem tudunk változtatni. Időnként azért jót tenne egy kis Hawaii kirándulás..
2014. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is így érzek mostanában,hasonlóképp...

(28/F Agóra és szociál fóbia).

2014. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevert szorongásos depresszív zavarom van, szociális fóbiával. Abszolút nem érzem az időjárást, sőt. Inkább örülök neki, hogy hűvösebb és borongósabb az idő, mert így tudok kint dolgozni, nem kell megsülnöm.


Nálatok szerintem más lehet a probléma... Kérdező, neked pedig ha 6 éve szeded ezeket a "nagyszerű" gyógyszereket és még mindig nem gyógyultál meg, akkor nem gondolod, hogy másfajta megközelítés kéne?


Nem mondom, néha én is bedobok egy Xanaxot, de nagyon ritkán, mert tudom, hogy szellemi leépülést okoz. Menj inkább pszichoterápiára.

2014. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szintén pánikbeteg vagyok és szintén megvisel az időjárás ingadozás, amikor ilyen nagy mértékű!
2014. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!