Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecenben hol találok...

Debrecenben hol találok ingyenes pszichológust?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Étkezési zavarokkal, testképzavarral küzdök. Teljesen önbizalomhiányos és zárkózott vagyok. Nem tudok nyitni az emberek felé. Minden iránt elvesztettem az érdeklődésem, nincs kedvem semmihez, szóval félek, hogy depressziós is leszek vagy már vagyok is.

Próbáltam egyedül kimászni ebből, de nem tudok, a családom és barátaim segítségét nem akarom kérni, mert félek, hogy elítélnének vagy megutálnának ha megtudnák, hogy étkezési zavaros vagyok. Nincs pénzem sajnos pszichológusra, nincs még saját keresetem. Van egyátalán ingyenes rendelés? Vagy mindenhol várnak vmennyit?

Előre is köszönöm.



2014. júl. 3. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Körzeti rendelőben kérdezd meg!
2014. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban, a rendelőintézetben találsz pszichiátert, és pszichológust is. Van egy ismerősön aki odajár. Írjál egy magánt, megkeresem neked a címet, és a telefont is

2014. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!