Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana nekem valaki egy...

Ajánlana nekem valaki egy pszichiátert, akitől akár levélben is lehet kérdezni, tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
Nem nekem lenne rá szükségem
2014. júl. 8. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kétlem, hogy lenne ilyen. Pszichológusnál vagy pszichiáternél is több tíz darab személyes terápiás ülésre lehet szükség bármilyen haladáshoz. Levélen keresztül semmilyen problémával nem tud semmit kezdeni, pl. mert nem látja a reakciókat, a testbeszédet, nem tud interaktív lenni az egész. Tehát vagy személyesen, vagy sehogy.
2014. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néhány dolgot szerettem volna leírni az illetőről, és ez alapján megkérdezni kihez-merre tovább.
2014. júl. 8. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan weblap, hogy "az orvos válaszol". Így beírva a googliba, biztos rátalálsz. Bár szerintem eléggé általános választ szoktak adni, mivel a kérdés maga sem szakszerű. Írd meg a kérdésed magánba, van némi ismeretem e téren.
2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!