Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek milyen filmet ajánlott...

Nektek milyen filmet ajánlott a pszichiáteretek megnézésre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen A Végtelen Történetről mondta a pszichológusom, hogy el kellene olvasnom. De mire a végére jutottam, fogalmam sem volt, miért mondta. Mindenesetre rémálmaim voltak tőle, róla, pedig eleve ezek miatt kerültem a pszichóhoz...
2014. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Miért feltételezed,hogy itt mindenkinek van pszichiátere?
2014. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
0%
pszichiáter? Minek az?
2014. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pszichológusom a "Pillangó cirkusz"-t ajánlotta. Akit érdekel, fentvan magyarul a youtubeon :)

18/L

2014. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem a Zöld hentesek-et ajánlotta.

A végtelen történettől miért lett rémálmod?

2014. júl. 12. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert mindenféle ronda lény van benne, és elég élénk a fantáziám ahhoz, hogy beleéljem magam. Meg ijesztő, ahogy rohanni kell a nagy semmi, az üresség elől, ami elnyel mindent. A könyvből készült filmet sosem tudtam még megnézni amúgy, attól csak simán felfordul a gyomrom...


Valószínűleg pont az üresség-érzés volt a téma, és azért ajánlotta.

2014. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichológusom ajánlott könyvet, méghozzá a Dorian Gray arcképét. Sosem mondta meg, hogy miért, bár nekem volt tippem.
2014. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!