Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem illek sehova, mi legyen?

Nem illek sehova, mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy személy aki annak az oka volt hogy nem tettem meg egy két ostoba dolgot (öngyilkosság) és aki sokat segit a mai napig azzal hogy beszélgetünk stb. Viszont mindegy akárhányszor tudatja hogy nem zavarom, hogy szeretne beszélgetni ő is, egyszerüen úgy érzem hogy csak teher vagyok. Ha társaságban vagyok is mindig azt érzem hogy nem illek oda és hogy csak a terhükre vagyok. Legszivesebben itthon ülök és semmitsem csinálok. Elidegenedtem a barátaimtól, iskolatársaimtól, mindenkitől. Mit tegyek ?
2014. júl. 25. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz? A közelben milyen segítségek vannak?
2014. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mellékes, a kérdés az hogy mit tegyek / kezdjek magammal. Amugy nagyváros, van pszihomókus meg elmegyogyó is.
2014. júl. 25. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha introvertált vagy. Én is hasonló vagyok. De én megtanultam, hogy ez nem defekt, hanem egyszerűen személyiség.

Nekem az segített, hogy kerestem bizonyos új elfoglaltságokat (zenetanulás, stb), és az közelebb hozott másokhoz. De most sincs igényem állandó társaságra.

20/L

2014. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanilyen voltam..ugyanilyen vagyok...de már beletörődtem,hogy ez nem fog változni.inkább próbálom egyedül hasznosan tölteni az időt.a családom itt van szerencsére,de barátaim egyáltalán nincsenek.

l25

2014. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!