Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Normális ez?

Mit tegyek? Normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves fiú vagyok,aki fontolgatja,hogy öngyilkos legyen-e!Hogy miért? Én sosem ártottam senkinek sem,sosem voltam nagyravágyó,csupán boldog fiatalként szerettem volna élni,de sosem sikerült.A szüleim állandóan cseszegetnek!Megcsinálok mindent,amire megkérnek mégsem jó nekik.Robotolok egész nap.de mindig belekötnek valamibe.Nem lopok,nem csalok,nem hazudok mégsem jó!De nem csak ez van.Bárhová megyek mérges szemekkel néznek rám,csak mert előítéleteik vannak az embereknek velem szemben,holott nem is ismernek,nem tudják,hogy milyen vagyok.Gyűlölködnek,megvetnek.Egy boltba nem merek már bemenni,mert én lehetek akármilyen kedves,tisztelettudó a külsőm miatt (etnikum) mindig flegmáznak velem,lekezelően viselkednek pedig nem vagyok egy rossz ember,sőt..Bárkinek hajlandó vagyok segíteni bármiben,én mégis csak a rosszat kapom mindig mindenkitől!

2014. júl. 29. 17:05
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Kisebbségi vagy, azért?
2014. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ez tűnik fel legelsőnek,de igen,az vagyok.
2014. júl. 29. 17:14
 3/30 anonim ***** válasza:
Rossz környezetben élsz. Emiatt akarod megölni magad? Nekem 10x több problémám van 15 évesen és mégsem akarok meghalni mert küzdök az álmaimért!!!
2014. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

A helyesírásról látszik, hogy nem a rosszabbik fajta vagy, az előítéleteket sz@rd le.

Ha meg tényleg öngyilkos akarnál lenni, már megtetted volna, nem ide írogatnád ki.

2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Barátaid sincsenek akik esetleg tudnának támogatni, és segíteni a helyzetedben? Akikkel tudnál beszélni erről?
2014. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Lenne még milliónyi ok,ami miatt megtenném! Örülök,hogy helyesírás alapján meg tudod határozni,hogy milyen ember vagyok...
2014. júl. 29. 17:28
 7/30 A kérdező kommentje:
Az előbb már leírtam,de valami oknál fogva nem küldte el a kommentet,na mindegy újból nekirugaszkodom! Szóval! Bárhová megyek lekezelően viselkednek velem,megjegyzéseket tesznek stb..Barátnőmet is az etnikumom miatt tiltották el tőlem,viszont mielőtt nem tudtak erről,kedvesnek tartottak. Mit tettem?! Tiszteletben tartottam a szülő véleményét/akaratát és véget vetettem! Egyedül egy ember van,aki nem ítél el,ő pedig a villamosmérnök tanárom!
2014. júl. 29. 17:33
 8/30 anonim válasza:
Azt írtam, hogy: NEM a rosszabbik fajta. Tudod, ez pozitívum volt. Arra utaltam vele, hogy nem vagy tanulatlan.
2014. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Tudom,megértettem,nem is ezen akadtam fel,hanem..Mindenki ember nem? De..Csupán viselkedésben térünk el egymástól.Az tény,hogy sok szemétláda ember van itt-ott is,de nem jó általánosítani.(szerintem)Erről mindig a pitbull kutyafaj jut eszembe.Sokak szemében vérengző állat,viszont ha jól van szocializálva,akkor kenyérre lehet kenni.
2014. júl. 29. 17:42
 10/30 anonim ***** válasza:

De mi van a barátokkal? Hogy-hogy nincsenek sem magyar sem saját népedből való barátaid? Nincsenek cigány ismerőseid?

Ezeket nem szokták tiltani a szülők, és barátkozás terén elég nyitottak a fiatalok.

2014. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!