Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre van valami szakszó?

Erre van valami szakszó?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok. Imádok verseket írni, elég magamba fordult emberke vagyok. Van hogy jönnek rám amolyan "rohamok" , elkezdek üvölteni és sírni. Ez kb 2havonta előjön elég ijesztő. Nem tudom magam ilyenkor magam irányítani, mintha egy autóban lennék, de nem én vezetnék, csak belülről szemlélném a dolgokat. Nehéz leírni pontosan. Nem tudom, hogy ez minek tudható be. Rengetek barátom elhagyott, rengetegen átvertek, és most jött el az időszak, hogy meghalnak a szeretteim. Persze ezt gondolom sok mindenki átélte, csak én elég nehezen viselem a dolgokat. Rengeteget képzelődök és van hogy csak úgy előbuknak belőlem szavak... elég fura.:D kíváncsi vagyok mi a véleményetek. Vagy hogy van -e a viselkedésemre valami szó. Az őrültön kívül:)

2014. szept. 13. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Érző lény.
2014. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
yeah ez jó hír
2014. szept. 13. 19:36
 3/3 Békési Vivien válasza:
Az őrültségnek semmi köze nincsen ehhez. Egyszerűen totálisan be vagy fordulva és visszafogod magad. Nincsenek szociális kapcsolataid, ez pedig egy idő után különböző gondokban is megmutatkozik, amit fent írtál, csak egy töredéke! El kellene gondolkoznod azon, hogy miért nem szeretnél kapcsolatokat létesíteni és változtatni ezen.
2014. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!