Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Elsősorban bulimiasokhoz, anorexiasokhoz es o értékelési problemasokhoz szolnek, mert ok tudjak a legjobban, hogy mit érzek. A hazunk eleg nagy, es rengeteg a tükör. Legszívesebben letakarnam az összeset, máskülönben ha odanezek szembekopom magam. Ha lehetseges lenne, két kezemmel kaparnam le a bort az arcomról. Vagy leegetnem, bármi, csak ne kelljen látnom es ereznem az ocsmanysagomat. Dagadt vagyok, de nincs eleg erőm fogyni, es mikor erre rájövök, kínomban teleeszem magam, aztán ha ugyesik meghanytatom magam. Ez nagyon ritka, szval nem vagyok bulimiás. De amikor mar a sajat családom is ugy gondolja h egy nagy disznó vagyok, es mindennap megkapom, hogy lekene vágni, csak mert nem olyan vagyok, mint két eve. 20 kilót hiztam két év alatt, es zavar. Tudom, hogy megannyi ilyen kerdes van, de az megsem szemelyes, nem én fogalmaztam, nem tudom meg amit én akarok. Ja, es ehhez depresszió is tarsul. Tanácstalan vagyok. Most oljem meg magam, vagy éljek tovabb a négy fal között. 13/L

2014. szept. 15. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj, nem olyan nehéz lefogyni. Mondok neked néhány tippet. A fehér kenyeret iktasd ki az étrendedből, válts át a barnára. Egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt. Pl. vacsira vegyél ilyen salátakeveréket, ahhoz öntetet, hozzá még paradicsom, uborka, mozarella..isteni! :) Reggelire egyél müzlit, vagy tojást. És amivel a leggyorsabb eredményt érheted el /tapasztalat/ a víz!! Minden étkezés előtt igyál 1 pohár vizet és étkezés után is! Ne igyál szénsavas és cukros üdítőket, chipset, csokit szintén kerüld. A második, a mozgás. Kezd el valamilyen sportot. Kezdheted mondjuk biciklizéssel, az nem olyan fárasztó. Barátnőddel, vagy akár egyedül, zenével a füledben menj el biciklizni. A futást is javaslom. Ha van a közeletekben sportpálya, futópálya, járj el futni. Esténként, vagy hétvégén reggelente. Esetleg otthon is tornázhatsz minden nap egy fél-1 órát. Vannak youtubeon ilyen videók, aerobic, meg hasonlók. Ha ezeket megfogadod, biztos vagyok benne, hogy sikerül fogynod hamar!! :) Ilyenekre ne is gondolj, hogy megölöd magad, ne légy butus, 13 éves vagy, előtted az élet! De ha szeretnéd, írhatsz privit is, fogyókúra témában nagyon otthon vagyok. :) Hajrá!! Üdv. 16/L
2014. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!