Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » VAN VALAKINEK ALZHEIMER KÓROS...

Ilike39 kérdése:

VAN VALAKINEK ALZHEIMER KÓROS - DEMENS HOZZÁTARTOZÓJA, AKIT ÉVEK ÓTA ÁPOL? ENGEM NAGYON KIKÉSZÍT A MENTÁLIS ROMLÁSA. JAVASLATOKAT SZERETNÉK AZ ALTATÓN ÉS NYUGTATÓN KÍVÜL A NYUGODT ÉJSZAKÁKRA.

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom nem irt senki javaslatot. Nincs javaslat. Megoldhatatlan. Én is totál ki vagyok készülve az apám miatt... már negyedik éve ápoljuk. ott kellett hagynom a munkámat, mindenünk rámegy. Éjszakánként 7-szer 8-szor kelek föl, iszonyuan fárasztó.
2014. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

sajnos édesapám is ebben a betegségben szenved. Édesanyám egyedül ápolja mert én két kisgyerekkel 120 km-re lakom tőlük. Minden éjszakája úgy telik hogy fél óránként óránként kelnek, de sokszor nem is sikerül semmi sem csak állnak a hideg előszobában. Nekem azt javasolta egy neurológus hogy a helyi illetékes pszichiátert hivassuk ki a háziorvossal hátha ő tud valami enyhe nyugtató vagy valamit adni (gyógyszereit már nem szedi egy ideje szóval valami más formában ha be tudja neki adni)...anyu most ezt próbálja. Sajnos most már ott tartunk hogy lassan más megoldást kell keresni mert anyu nem bírja apu meg már semmit sem hajlandó csinálni és nem engedi hogy anyu csinálja (nem öltöztetheti át, mosakodástól is fél, borotválkozás körömvágás fogmosás stb) csak üvöltözik. Nektek valaki nem tanácsolta a nyugtató vagy miért írtad hogy ezen kívül?

Köszi,

Bea

2015. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!