Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok mosolyogni. Mit...

Nem tudok mosolyogni. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik,de nem tudok mosolyogni senkire.Mindegy hogy gyerek vagy felnőtt,egyszerűen nem megy.Nem bírok,hülyén érzem/éreztem magam tőle,akárhányszor próbálom/próbáltam.És nem is néz ki igazi mosolynak(tehát nem olyan,amit másoktól látok,akik jól érzik magukat közben),az enyém nagyon erőltetett.Kötelezőnek érzem,és talán emiatt nem akarom sokszor.Eddig nem tudtam ezen változtatni,félek tőle,már nem is lehet.Lehet értelmetlenül hangzik,de máshogy nem tudom leírni,és remélem van aki érti mire gondolok.Ha más is volt így,adjatok ötletet hogyan tudtátok ezt legyőzni.(Gondolom valami önbizalommal kapcsolatos lehet az oka,de konkrétabban nem tudom.)Előre is köszönöm.
2014. szept. 29. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Szia. Azt hiszem, h tudom mire gondolsz......ne aggódj mással is előfordult már ez......

Ráerőltettem a mosolyt az arcomra...:/ -nem a legjobb dolog, és nem is volt jó érzés...

Amit tudok tanácsolni az az h nem kell semmit sem erőltetni, ha nem megy, akk nem megy és kész! Ha erőlteted a dolgokat akk az rosszul sül el álltalában...csak nyugodtan beszélj mindenkivel h ha pedig mindenki elmosolyodik valamin csak te nem, akk sem szabad erőltetett mosolyt az arcunkra csalni. Mivel megszokjuk ezt "közönyös, erőltetett mosolyt" és előbb utóbb mindenkinek fel fog tűnni....


Csak nyugalom, légy önnmagad és csak pozitívan gondolkozz-és ne rágd magad h nem tudsz mosolyogni---senki sem tökéletes, mindenkinél van valami amit nem tud...

2014. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!