Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, és most a védőnő nálunk "önismereti tréninget" tart, hogy jobban megismerhessük egymást. -.- nyolcadikba... És az érzelmeinkről kellet beszélni, meg elmondani magunkról 5 jó és 5 rossz tulajdonságot... Mindenkinek az volt a véleménye, hogy tiszta gáz... SENKI nem akar az érzéseiről beszélni, mert annyi a vége, hogy kiröhögjük egymást, és elmondják mindenkinek. Meg mi közük van hozzá? És amikor mondta, hogy olvassam el mit írtam magamról, azt mondtam, hogy nem szeretném felolvasni. Erre kiszedte a kezemből, és felolvasta, mert hogy mások is "megtiszteltek ezzel", hogy felolvasták, én mért vagyok bunkó. Elmondtam mit gondolok erről hogy én nem fogok főleg fiúk előtt elmondani mindent..Meg főleg lány vagyok, ilyenkor minden tini lány a depis időszakát éli! Azt is közöljük a fiú előtt, hogy mikor menstruálunk, vagy mit gondol? Én teljesen felháborodtam, már most utálom azt a tanárt... Neked mi a véleményed erről? Kérlek normálisan mondd el. Mindenkiét szívesen meghallgatom, köszönöm, ha válaszoltok!

2014. szept. 30. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra ez döbbenet és elég megalázó helyzet volt. :-(
2014. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megszoktam az ilyen hülyéket, nekem nem volt annyira megalázó, mert nem írtam olyat, de ez szinte bűntény... Elvileg ha levelezel, és rajta kap a tanár, azt sem olvashatja el!
2014. szept. 30. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzánk nem védőnő, hanem valamiféle szociális munkás srác jött még gimiben, és ő nagyon ügyes volt - senkit nem hozott ilyen, vagy akár másféle kellemetlen helyzetbe. Alapvetően talán jó lenne maga a kezdeményezés, de illene hozzáértő embereket küldeni.
2014. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!