Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez lehet klausztro...

Szerintetek ez lehet klausztrofóbia?

Figyelt kérdés

Már volt hasonló esetem régebben, mikor egy wc-ből nem tudtam kijutni egy bulin. Pánikolni kezdtem, remegett mindenem, azt hittem soha nem tudok innen kijönni (pedig utólag átgondolva ez teljesen logikátlannak tűnik). Nem tudtam mit csinálni, nem volt ott térerő, nem tudtam telefonálni. Egyszer csak lett egy pici jel és máris hívtam a barátomat, de alig bírtam megmukkanni. Arra képes voltam, hogy jöjjön a wc-hez mert nem tudok kijönni és nagyon félek. Ő azt hitte viccelek, de persze jött értem. Egész addig azt hitte, hogy vicc, mikor kinyitotta az ajtót és remegett mindenem, nem tudtam megszólalni az idegességtől. Elkezdtem sírni, de egyre kevesebb levegőt tudtam venni. Végül megnyugtatott. Ez volt ma is. Azzal a különbséggel, hogy egy intézményben voltam, és egy hatalmas ablak volt mellettem nyitva, ugyanakkor nem tudtam volna kimászni. ugyan ez volt a helyzet. Dörömbölni kezdtem az ajtón, hamar észrevett valaki és segített kinyitni, de megszólalni nem tudtam, csak remegett mindenem. kellett pár perc hogy leüljek, mielőtt visszamegyek a csoportszobába.


20/L



2014. okt. 8. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez már súlyos klausztrofóbia.
2014. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!