Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kalocsa, Baja vagy Szekszárd...

Kalocsa, Baja vagy Szekszárd környékén tudtok ajánlani jó pszichológust?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 14:52
 1/5 anonim válasza:

Egész Magyarországon nincs normális pszichológia, ugyan is mindenhol az a cél hogy vagy szét gyógyszerezzék a pácienst, vagy pedig minimum 50 alkalmakra írják ki az embert csak azért hogy pénzt húzzanak le az emberről és utána még lehet rosszabb is lesz az ember állapota.


Az egyetlen normális ember, aki ezzel foglalkozik Győrben található viszont nem szakember, de több ember életét és kapcsolatát mentette már meg mint a többi pszichológus együtt véve, illetve minden befolyó pénzt eladományoz. Ha tényleg akkora a kétségbe esés akkor lehet érdemes lenne felkeresni vagy leutazni hozzá, vagy esetleg Skypeon keresztül segítséget kérni tőle, és persze ő nem dolgozik 20ezrekért mint a többi hulladék agyturkász. Ha gondolod akkor megadom a privát telefon számát vagy e-mail címét, engem is ő mentett meg pedig tényleg reménytelen volt a helyzetem.

2014. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért kedves első, ennyire ne gyűlölködjön... Amit állít, valószínűleg részben igaz, ezt nem tagadom, de hogy egyáltalán nem volna normális pszichológus aki nem kiszipolyozni akar, nos ez az állítás nevetséges. Már csak azért is, mert én többet is ismerek és az a helyzet, hogy még ingyenesen is lehet olyan pszichológust találni, aki hozzáértő, törődő és odafigyelő. Persze pénzért könnyebb szakembert találni. És még egy valami: A pszichológia sohasem szólt az emberek szétgyógyszerezéséről. Az maximum a pszichiátria, de még arra sem igaz teljes egészében, mert továbbra is csak egy gyűlölködő állításról van szó. Az ennyire erős érzelmek pedig ferdítenek és általánosítanak.

De mielőtt nekem esne amiért kijavítom, azt készséggel elismerem, hogy Győrben létezhet egy olyan ember, aki nem pszichológus, de rengeteg embernek nyújt hasznos segítséget. Minden tiszteletem az övé, ha tényleg ennyire jó.

2014. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szeretnék elnézést kérni hogy soraim gyűlölködően hangoztak, sajnos az én életembe volt egy nagyon nagy párkapcsolati probléma, melyre majdnem ráment a kapcsolatom és majdnem elvesztettem a gyermekemmel való kapcsolatomat is, és ezek teljes mértékben egyéni tapasztalatok voltak, mivel több szakembert is felkerestünk közösen a párommal viszont sehol nem kaptuk meg a kellő segítséget, ellenben rengeteget kellet fizetnünk.


Tehát biztos vagyok benne, hogy vannak olyan szakemberek akik tisztességesen végzik a munkájukat, de amit én tapasztaltam az a folyamatos antidepresszánsok tömése az emberbe illetve hogy a terápiák után csak rosszabb lett a kapcsolatom a férjemmel és én még ezért fizettem is.


Szerencsére aztán találkoztunk ezzel a fiatalemberrel, aki főleg párkapcsolati, depressziós és öngyilkossági problémákban segédkezik már tinédzser kora óta és neki köszönhetem a jelenlegi boldog életemet :)


Tehát biztos vagyok benne hogy valahol vannak jó szakemberek csak nehéz őket megtalálni, illetve a személyes tapasztalatomból azt tudom mondani, hogy soha semmi esetben sem szabad rászokni ezekre a gyógyszerekre, mert borzalmasan nehéz abba hagyni.

2014. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem írhat gyógyszert, nem orvos. A pszichiáter az írhat.
2014. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Baján Dr Káplár Mátyás rendkívül jó szakember, legalábbis nekem segített. A Lélek Központban rendel, Baján.

Itt találod: www.lelekkozpont.com

2017. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!