Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy kevésbé kívánjam a párkapcsolatot, valamint az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés

Ha csak lehet nem szeretnék gyógyszert szedni és nem szeretnék kasztrációt sem :)


Egyetemista vagyok, állandóan elfoglalt. Egyszerűen nem érek rá a nemiséggel foglalkozni és nem is szeretnék. Azonban nem tudom figyelmen kívül hagyni ezt a vágyfokozást, amit állandóan észlelek a környezetemben. Mindenhol levetkőzött nők, feszülő nadrágok, kivágott pólók, rövid ruhák. Ezek állandóan elvonják a figyelmemet, elterelik a gondolataimat. Ráadásul ugyanez árad a reklámokból, filmekből is. Nem tudok hova menekülni előle.


Lehetséges, hogy az átlag férfiaknál érzékenyebb vagyok az ilyen női praktikákra és ezek rám nagyobb hatással vannak.


Néha már úgy érzem szeretnék inkább frigid vagy aszexuális lenni. A szexualitásomat nem tudom kiélni és nem is akarom, továbbá időm sem lenne rá. Azonban a mindenhol már-már szexualitásra felszólító nőket látok (tömegközlekedésen, egyetemen)


Hogyan tudnám lecsendesíteni magam?


2014. nov. 10. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz soka TVt, majd bejön.
2014. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd ki sokszor. Nem viccből írom és nem tudom ennél szebben megfogalmazni tanácsom.
2014. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze egy helyes kedves leánnyal. Így nem csak álomképeid lesznek, hanem hús vér valóság.
2014. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most vagy fiatal, jó hogy így érzel. Csajozzál! És utána biztos jobban fogod érezni magad.
2014. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De értitek, neki nincs ideje és nem is szeretne!! :DD
2014. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, nem szeretné. :D Ha annyira nem szeretné, akkor kasztrálja magát. Ő tudja mit csinál. Főiskola is csak akkor ér valamit, ha van hozzá aztán retyerutya, aki segít elhelyezkedni, különben kitörölheti magát vele manapság. 30 év után meg a húszas éveit nem fogja tudni bepótolni, ezt sokan nem képesek megérteni, de majd rájönnek 30 után.
2014. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, egyetértek veled. Különben is, milyen hozzáállás ez már. Kanos vagyok mint állat, de az egyetem annyira elfoglal, hogy ha lehetne SE kéne nő. :D Mert amúgy nyilván lehetne, sorbanállnak neki (három egyetemre jártam, és sehol sem voltam annyira elfoglalt, hogy ne férjen bele bármiféle szociális kapcsolat)... ezért tanácsoltam, hogy akkor verje ki napjában akár többször is, nem lesz olyan kanos, és gondolom, önigazolást is nyer, hogy neki tényleg nem kell nő, valamint komolyan ! tanulhatja végig a húszas éveit ! hisz az alapozza meg a jövőjét, az egész életét !!! (lol)
2014. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Hát az ő élete. De látod ide se ír semmit vissza, biztos nem ér rá feljönni, de ezt a kis regényt azért kiírta 2 napja. Mindegy ő tudja. Mindenki arra ér rá amire akar. Nem hiába van ez a régi mondás. :) Igaz is.
2014. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!