Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki szed/ szedett már...

Valaki szed/ szedett már Tiapridalt? Tapsztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Rövid ideig szedtem, alkoholproblémák miatt, valamit használt, de abbahagytam, mert sokat híztam tőle.
2010. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és szorongásos panaszokra vagy alvás problémákra? esetleg ha szedem, és hétvégente egyszer fogyaszok alkoholt mennyire befolyásolja a hatását?
2010. jan. 27. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szorongásra vagy altatónak nem igazán adják. Indikációja agresszív állapotok és alkohol-megvonási tünetek kezelése. Mivel központi idegrendszeri hatású gyógyszer, így kerülendő az alkoholfogyasztás, mert gyakorlatilag olyan, mintha nyugtatóra innál.
2010. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak hogy én szorongásra kaptam! talán az orvos elírta volna?
2010. jan. 27. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem írta el, csak az orvosok hajlamosak rá, hogy olyan gyógyszerekkel is próbálkozzanak bizonyos betegségek kezelésére, aminek nem az az elsődleges javallata, de mégis hasznos lehet egyes tünetek kezelésére. Antipszichotikumoknál ez elég gyakori. Hogy ez helyes vagy nem, abba most inkább nem mennék bele.
2010. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
én is azt szedem a frontinnal együtt. szorongás nekem is.rémálmok,utálok kimenni embrekközé az utcára stb (mondjuk általában betalálnak a büdösbu.nkók pláne a szipusok itta 8kerbe...)
2010. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
Szintén szorongásra irta fel nekem is pszichiáter.
2013. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!