Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre ki szed...

Pánikbetegségre ki szed homeopátiás szereket? Miket? Használ-e?

Figyelt kérdés
Nekem ezeket "írták" fel: Remotiv extra, Sedatif, Ignatia amara, Aconitum napellus. Valakinek vannak ezekkel kapcsolatos tapasztalatai?
2010. jan. 28. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Remotív Extrát és a Sedatifot szedtem, nekem semmit nem ért. Ami talán egy kicsit használt, az az Ashwaganda (remélem jól írtam), de annál is inkább csak pici hatást éreztem.
2010. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És előtte szedtél rendes gyógyszert vagy csak homeopátiásat?
2010. jan. 28. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Recept nélküliekkel próbálkoztam csak, de végülis egyik sem vált be úgy igazán. Pszichológushoz járok lassan egy éve, az ami segít.
2010. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem sedatif pc-t meg hova tablettát.Egyik sem segített.Csak a sanax amikor nem érzem aga jól.5éve már pánikbeteg vagyok.
2010. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már én is több, mint 10 éve, csak most terhes vagyok és ezeket "írták" fel és nem tudom mennyire hatásosak ezek. Mellette Seduxent szedek, mert mikor kiderült,akkor elvették a Xanaxot, de 14 hetesen újra előjöttek a rohamok. Szedem őket hétfő óta, csak nem tudom, hogy hatásosak lesznek-e, azért kérdezem.
2010. jan. 28. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Antidepót nem is szedtél?
2010. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Citapramot szedtem még.
2010. jan. 28. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 15ös gelsemiumot szedek, és nekem bevált. :)
2010. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az homeopátiás vagy rendes gyógyszer?
2010. jan. 28. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is Remotiv extrát és Sedatifot ajánlott a pszichológusom, de anyukám megnézte a hatóanyagát és elhozta nekem homeopátiásba. (Anya homeopátiás továbbképzésen vett részt.) És én most hypericum perforatum-ot szedek midnen reggel. lila színű. este pedig kalium phosphoricum-ot szedek. Van még egy amit régebben szedtem szorongás ellen: ignatia amara. De ha szeretnéd érdeklődök Anyától, hogy mit tudna még ajánlani. :)
2010. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!