Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor kell ilyen panaszokkal...

Mikor kell ilyen panaszokkal orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban(kicsit több,mint egy év) eléggé elszaporodtak a szuicid gondolataim(régebben is voltak,de nem ilyen intenzitással),kissé hullámzó a hangulatom,és nagyon sok a negatív gondolatom....Ezzel érdemes lenne már orvost felkeresni?
2014. nov. 17. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképp, segítség nélkül ezt nehéz megoldani, én is pont így voltam/ vagyok - nem hittem hogy van kiút, de amióta felkerestem egy pszichiátert és kaptam megfelelő gyógyszert azóta sokkal kevésbé keserű az életem, sötét gondolatok így is vannak, de már nem annyi és nem mély, és néha vannak nehezebb napok is, de úgy általánosan a mindennapok könnyebbek, olyan érzés, mintha tényleg bevennék ilyen "leszarom" tablettát :) és amin korábban agyaltam napokig és szégyelltem magam és kellemetlenül éreztem magam tőle, azt most egy vállrándítással elintézem :)
2014. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

Igazándiból kicsit félek elmenni,mert nem nagyon szeretném,hogy kitudódjon a családon belül....(Volna támogatás,de rossz szokásom,hogy nem mondom el az ilyesmi gondjaimat,legutóbb májusban tört fel belőlem,azóta nem beszéltünk róla...)

A másik gond az,hogy nem tudom,hogy viszonyuljak ehhez..Nem tudom,hogy álljak hozzá ahhoz,hogy bizonyos gyógyszereket szedjek,és amiatt legyen jó...(Nameg a kezelési költségek....)

2014. nov. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!