Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy 24 éves mérnök végzetts...

Ha egy 24 éves mérnök végzettségű fiú játszóházat épít a 40 M2 es lakásából, az utal valamilyen mentális zavarra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 22:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nemtudom megunja e, de az fix hogy én nem lennék a barátnője, de van egy sejtésem hogy homokos.... ez lehet afféle bzidolog.
2014. nov. 18. 22:33
 12/20 anonim válasza:
Kért, h a barátnője legyél?
2014. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Kért valaha bárki is, hogy a barátnője legyél?

Ilyen unalmas embert... :D

2014. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
rosszul mondtam, mert a lakás az nagyobb maga a játszóházas része az a 40 m4 nah. de én ehhez buta vagyok :D a konyha étkezővel van és a fürdő normális, de úgy van megcsinálva hogy a konyha az jobbra van, amikor bemész, és a fürdő a folyosón, de a folyosó végén már le kell vedd a cipőd mert már gyp sziget xD
2014. nov. 18. 22:35
 15/20 anonim ***** válasza:
és most jártok?
2014. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
DEHOGY!
2014. nov. 18. 22:37
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

Nincs baj a különleges házakkal. Én is szívesen laknék furcsa házban - de házban nem lakásban. Lakásban semminek nincs jó hangulata, panelban mindenről lerí az az ocsmány prosztóság.


Házban viszont tök jó lehet akár ilyesmi is. Bár én inkább csapdákat állítanék, hogy ne tudjon megözelíteni a betörő :D Meg gyűjteményeimnek külön részleg. Meg egy óriá puska. Meg mozaikból kirava egy hatalmas grotesz ábra... Amit akkor döntenék el hogy mi legyen.

2014. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A gazdag emberek nagy része idióta, nem tudja már mire költse a pénzét, és mivel hozza fel magára a figyelmet. Hányinger az egész. Másik meg az aluljáróban éhezik, meg rengeteg a munkanélküli aki örül, hogy még valahogy él. K. anyját az ilyenekbe, gondolom az egyetemen is azért van, mert van pénze és nem azért mert van esze. Erről szólnak már az egyetemek is, a pénzes megveszi a diplomát magának, semmihez nem ért, aki meg oda való lenne, nincs pénze így mehet árufeltöltőnek.
2014. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Niki, miért írtad ki ide, hogy ezeket csináltam ? Pedig azt mondtad tetszik. Ez igazi prosztóság tőled...
2014. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A lépcső mellé én is tennék egy csúszdát :-D
2014. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!