Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17/F egész nap otthon vagyok...

17/F egész nap otthon vagyok mert magántanuló vagyok. Mit csináljak hogy ne stresszeljek?

Figyelt kérdés
reggel 6:30 fele felkelék iszok egy pohár kakaót 7:30 kor eszek péksüteményt 7:35-8:40ig tv zek utána 9:00 ig kint vagyok a kutyával utána 10:40 ig unatkozok,megint kiviszem a kutyát 11:00 otthon vagyunk és utána meg csak unatkozok, unatkozástol lehetek stresszes?

2014. nov. 20. 19:46
 1/9 anonim válasza:
40%
Rágózz
2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos a napirended. Mikor tanulsz? Attól, hogy magántanuló vagy, ugyanúgy haladnod kell a tananyaggal, mint azoknak, akik iskolába járnak.
2014. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Azta de sz.ar életed lehet ember! Neked aztán stresszesám. Nem csinálsz egész nap semmit? És ezt ide le is írod, hogy unatkozol, akkor mit sírsz azon hogy stresszelsz? Mi a fo.son stresszelsz ha nem kell csak kutyát sétáltatnod. Örülj neki, hogy fizetnek a szüleid gondolom nem keveset mindezért. Hát csez.d meg már bocs! Ne unatkozzál, hanem tanuljál, olvassál, mert sík buta leszel!
2014. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Minek kelsz reggel 6:30 kor,ha úgysem csinálsz semmit? Neked ez stressz? Otthon egyedül egész nap pihenés. Akkor legalább, ha magán tanuló vagy akkor TANULJ! Mások dolgoznak, iskolába járnak, rendes problémáik vannak,te meg csak a gazdag szüleiden élősködsz.
2014. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek, hogy gazdagok a szülei? Nézzetek már utána a témának, mielőtt ítélkeztek! Nem kell ehhez gazdagnak lenni, bárkinek van joga otthon tanulni. Magántanárt fogadni nem kötelező, lehet szülőkkel, egyedül vagy akárhogy tanulni, ami egy fillérbe sem kerül. Ha ennyire irigylitek, mehettek ti is magántanulónak, mindenkinek megvan rá a lehetősége. Osztályozó vizsga viszont van minden évben kétszer minden tantárgyból, szóval azt én sem értem, mért nincs benne a kérdező napirendjében a tanulás.
2014. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Magántanárhoz nem kell pénz? És ezt honnan veszed? Ha ez ilyen tök egyszerű volna, minden diák magántanulónak menne. Elkényesztetett újgazdagok! Istenem! Mások meg güriznek és tele vannak problémákkal, amiken lehet ám stresszelni és nem azon, hogy melyik tv csatornán folyassa a nyálát.
2014. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha arra se veszed a fáradságot, hogy végigolvasd a kommentemet, akkor nem értem, minek válaszolsz rá egyáltalán.
2014. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os: évekig magántanuló voltam. Nem voltunk gazdagok, de nem is kellett magántanár. Édesanyám minden napra feladta a leckét, én megtanultam. Nem voltunk gazdagok akkor sem.

Kérdező: Mikor tanulsz? Délután? Az unatkozás helyett előrehozhatnál egy-két tárgyat. Tanulhatnál még egy nyelvet. Sétálhatnál. Tanulhatnál programozni. Játszhatnál, olvashatnál.

Ha ennyit unatkozol, akkor talán jobb lenne, ha visszamennél az iskoládba, vagy egy másik iskolába mennél.

2014. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad talán... valamivel ami érdekel. Játssz konzolon, sportolj, nézz filmeket, sorozatokat, olvass, tanulj valamit ami érdekel, nyelvek, rajz, hangszerek, bármi. Én ilyesmiket szoktam csinálni, ezek nélkül én is csak egész nap lesném a plafont.
2014. nov. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!