Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerek pszichológust keresek?

Gyerek pszichológust keresek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és nagyon izzad a kezem. Állandóan. Nincs olyan dolog,ami ne lenne vizes miután megfogtam. Ezért a szüleimmel úgy döntöttünk,pszichológushoz kellene mennem,hogy ne stresszeljek annyira! Milyen pszichológust ajánlotok? Tapasztalatok?

2014. nov. 22. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudjátok fizetni és tudsz magánba menni, akkor én az internetes keresőt ajánlanám, nézd meg kik praktizálnak arrafelé, ahol laksz. Nézegesd meg a honlapjukat, ha valamelyik szimpatikus, akkor keress még rá a nevére, hátha tudsz róla véleményeket is olvasni. Aztán a legszimpatikusabbhoz menj el. Ha pedig mégse jön be annyira, akkor még mindig mehetsz máshoz.

Ha meg ingyenes lehetőséget keresel, a fiatalok számára szoktak ilyen ifjúsági nevelők, családgondozók és hasonló létesítmények lenni, ott lehet rá lehetőséged. Abban az esetben viszont valószínűleg nem te válogatsz, hanem csak kapsz egy szakembert.

Gondolom iskolapszichológusotok nincs, szóval az nem opció.

2014. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!