Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy zenefüggőség?

Létezik olyan, hogy zenefüggőség?

Figyelt kérdés
Állandóan csak zenét hallgatok, ha otthon vagyok, sosem kapcsolom ki, maximum szótanuláshoz idegen nyelvre. Kezdek megőrülni, hogy nincs fülhallgatóm, amit hordozhatok, pedig átlagosan 45 percet utazom az iskolába. Ha tehetném, napi 12-13 órát menne a zene(kb 7-8-at alszom). Csak erről tudok beszélni, már idegesítek vele pár embert. Ez normális?

2014. nov. 28. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, az agy mindent megtud szokni, amit aztán nehéz lesz "kiírtani", én pl az autóvezetéstől függök de nagyon, ha egy nap nem vezetek nagyon ideges leszek tőle. És hogy normális e? Szerintem nagyon sok embernek van függősége, lásd pl a cigi, úgyhogy nevezhetjük normálisnak! :D
2014. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondták már, hogy beteges.. Állandóan erről akarok beszélni, de nincs társaságom akivel megoszthatnám tudésom, szóval egyedül érzem magam miatta.. Ezért több zenét hallgatok és ez egy ördögi körforgás.. :D
2014. dec. 5. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,én pl állandóan attól függtem hogy a tanárokat tanulás közben néztem,és akármennyire is akartam,nem tudtam leszokni róla.... :D

Hülyén hangzik először de tényleg így van!!! :D

2014. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez a zene van.. Egyre több embert irritálok vele.. Viszont van aki azt mondja hogy hiányzik valami, és ezért hallgatok ilyen sok zenét..
2014. dec. 16. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!