Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez és miért?

Mi lehet ez és miért?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet nevetek és mosolygok mégis azt érzem, hogy egyre mélyebbre süllyedek a sötétségben és kicsúszik a kezemből az irányítás. Kezdek elveszni. Egyre többet hiányzok az iskolából, egyre érdektelenebbé válok, nem csinálok semmit. Nem tudok sírni. Régen voltam depressziós de akkor rengeteget sírtam, most nem megy. Vagy ha megy is akkor csak nagyon kicsit, pedig tudom, hogyha kisírnám magam, jobb lenne utána. Ha itthon vagyok egyfolytában aludnék viszont akármennyit is alszom nem pihenem ki magam. Ugyanúgy fáj a fejem, fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni. Már olyan szinten vagyok ezzel, hogy inkább meghalnék csak legyen ennek vége.

2014. dec. 5. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez vitamin hiány is, meg sok minden más. Menj el egy vérvételre az mindent kimutat. Nekem is sokat fáj a fejem és nekem lehet egy rossz fogamtól van. (tályogos, ki fogják húzni januárban :/ ) Szóval a depinek, fejfájásnak, álmosságnak nagyon sok oka lehet!
2014. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vérvételen most voltam, az orvos szerint semmi bajom ://////
2014. dec. 5. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, nem vagyok orvos. Kérdezd meg a háziorvost mit tehetnél, mi okozhatja, mert sok minden lehet.
2014. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen a frontokra vagy érzékeny, az is teheti ezt, vagy ha az sem akkor depiszerű állapot, azt meg te tudod mi nyomja a lelkedet.
2014. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nagy általánosságban írsz, hogy ennyiből ezt nem lehet megállapítani... Nincs valami, ami érdekel és le tudnád foglalni magad? Ha az egyébként érdekes dolgok se tudnak lekötni, mi az ami eltereli a figyelmed? Barát/barátnő sokat segítene, meg tudatosítsd magadban, hogy tovább kell lépni, az egy helyben toporgással nem változik semmi.
2014. dec. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!