Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha stresszes napjaim vannak,...

Ha stresszes napjaim vannak, éjszakánként előfordul hogy hallucinálok és kiabálok, és mintha az agyam képtelen lenne álomba esni. Van aggódni valóm?

Figyelt kérdés
Csak elég ijesztő hogy visszagondolok, hogy tök képen kívül azt képzelem hogy emberek vannak itt, és beszélek a senkihez és néha pánikolok, kiabálok, mindezt zavart tudattal. Cseszek én rá különben, úgyis elmúlik, csak... nehogy csináljak valamit...
2014. dec. 6. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha, van. Túl sok a stressz, valahogy csökkentsd.
2014. dec. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az már jó amit írtál a végén:"nehogy csináljak valamit"

Ez azt jelenti az én nézőpontomból hogy rendben van az értékrended,a valóságban élsz.Tehát nem fogsz csinálni semmit.Mi az ami stresszel?

2014. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát... inkább mi az ami nem stresszel? :D Egy kegyetlen világot élünk, aki okos tudja hogy ez egy kegyetlen, szörnyű hely és még annál is rosszabb. Aki bölcs az tud úgy élni hogy ezt a tényt figyelmenkívül hagyja, vagy én nem is tudom. Nekem nem nagyon megy. Anyagi gondok, emberi kapcsolatok, ezek a stresszem fő forrásai.
2014. dec. 11. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta stresszel hogy "szar a világ"?
2014. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amióta kezdtem megismerni a világot, úgy 5 éves korom óta akkor kezdőtött az ovi. Akkor kellett emberek közé menni, akkor indult hogy mondták a hülye szabályokat, elvárásokat, illedelmeket és szokásokat ami sztem alapból lélekbe van kódolva. Aztán fokozatosan egyre jobb lett. Most leszek 20, már kicsit áttörtem a holt ponton. 13-18 között volt a legrosszabb.
2014. dec. 14. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem.3 éve még holtpontodon voltál.Most miért nem?
2014. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most miért nem? Ahogy telik az idő úgy hozzászokik az ember a rosszhoz. Ugye a világ rossz, hozzá kell szokni.
2014. dec. 22. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké a világ szar,Te pedig már hozzá szoktál vagyis megtanultál ezzel együtt élni.De akkor min akadsz ki?
2014. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!