Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összevagyok zavarodva! Talán...

Összevagyok zavarodva! Talán meleg vagyok?

Figyelt kérdés
17 èves fiù vagyok, és összevagyok zavarodva, nem tudom,hogy ki vagyok! Ùgy èrzem,hogy meleg vagyok, màskor ùgy èrzem,hogy "ez nem történhet meg velem". Amikor fiatalabb voltam, olyan dologkoat kellett csinálnok az egyik fiúnak amit nem is tudtam akkor,hogy mit jelent! Utána ezek szintén megtörténtek másokkal,amit akàrmennyire akarom, nem tudok visszacsinàlni! A másik,hogy általánosban folyamatossan megalàztak az osztálytársaim, ez odàig ment,hogy a polomat se merem ma már levenni màsok elött! Ök folyamatossan megaláztak az egèsz iskola,tanàrok elött! És a vàrosban is! Nem tudom,hogy kivagyok-e! Nem szeretnèk meg lenni, mert az emberek elitèlik öket azok után akik a melegfelvonulásokon vannak! Beteg állatok után! Kérlek! Segitsetek! Nem tudok màshoz fordulni! :(
2014. dec. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval megerőszakoltak. A trauma miatt valószínűleg újra és újra ugyanabba a helyzetbe kívánkozol vissza, hogy fel tudd dolgozni a történteket. Mivel teljesen kiszolgáltatott voltál akkor, ez az érzés megmaradt benned az évek folyamán, és képtelen voltál megvédeni magad másokkal szemben az iskolában is. Nem mersz kiállni magadért, bizonyára kicsi az önbecsülésed.


Mindenképpen el kell menned egy pszichológushoz. Jó az iskolai kezdésnek, vagy a háziorvosodnak elmondhatod, hogy lelki problémáid akadtak, és akkor átirányít egy lelki egészség gondozóba, ha vállalod.

2014. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor ez megtörtént nem tudtam mit csinàlok, körülbelül 8 èves lehettem! Utàna ez 4x törtènt meg különbözö emberekkel,amiktöl undorodom! ÉS FÉLEK,HOGY EZEK AZ EMBEREK MAJD EGYSZER ENGEM JELENTENEK FEL, HOGY ÉN NYÚLTAM HOZZÁJUK ÉS OLYANÈRT FOGOK BÖRTÖNBE MENNI, AMIT EL SEM KÖVETTEM! DE ÉN EGY UJJAL SEM ÉRTEM HOZZÁJUK! NEM TUDOM KIVAGYOK,MIT AKAROK! DE NEM AKAROK EZELÖL ELFUTNI, INKÁBB LEGYÖZNI!!
2014. dec. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!