Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Szerintetek lehet...

Segítség! Szerintetek lehet valaki az egyik pillanatról skizofrén?

Figyelt kérdés

Leginkább azok válaszát várom,akik valamilyen mentális eredetű problémában szenvednek.

Régóta járok pszichiáterhez. Nemrég végül megtudtam,hogy szorongásos-kényszeres zavarom van.

Invegát írt fel nekem 6 mg-osat,hogy ne szorongjak a munkahelyemen.

Mivel mellette szedtem Rivotrilt,így mindkettőből beszedtem 1-1 szemet reggel.Estére azonban olyan fura hangulatom lett. Gondoltam ez csak egy depresszív hangulatnak tudható be. Reggelre azonban,miután felébredtem olyan furán éreztem magam. Mintha szédültem volna és mintha nem tudtam volna uralkodni a gondolataimon. Mintha lelassultak volna a gondolataim és így én magam is.

Borzalmas érzés volt.Még most is érzem. Tehát a kérdésem,hogy a gyógyszer tehet erről vagy mégis mi bajom van.Hirtelen egy este alatt skizofrén lettem?



2015. jan. 2. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

kizárt.

majd ha azt gondolod hogy eljöttek érted az alienek azért hogy törpét csináljanak belőled vagy ha azt hiszed hogy anyád a konektorba gázt ereszt hogy megöljön akkor vagy skizo.

2015. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)))
2015. jan. 2. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertől van.
2015. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Komolyan? A skizoid alapú betegségek genetikai elváltozásoktól vannak a 1 skizofrén tudat hasadás a

2 skizotípiás személyiség hasadás!

Mindkettő születési rendellenesség tehát egész pici korban kiderül már.

Én a paraskizoid skizotípiás emberekhez tartozom állítólag az egyetlen a világon és ha nem igaz akkor nekem van igazam nem betegség hanem tényleg más lények tudatát birtoklom!

2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egész rendezetten beszélsz. Biztosan beteg vagy?
2015. jan. 4. 13:25
 6/8 moonlightsentinel ***** válasza:
60%

Minek kaptál a szorongásra antipszichotikumot? (Invegát)

Hallucinálsz? o.O

2015. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kényszergondolataim is vannak.De nem, nem hallucinálok.
2015. jan. 21. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
szorongásra adnak antipszichotikumot, de nagyon keveset a pszichózisosokhoz képest
2018. ápr. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!