Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ez szerintem durva lesz de mit tennétek ha egy tizenkétéves kislàny elkezdené előttetek simogatni magàt oda lent,a tulajdon testvéretek előtt.Én szó szerint lefagytam ràadàsul elkezdett hangokat kiadni. Én szó szerint leblokoltam vissza jöttek a mentàlis problémàim e miatt. Napok óta nem alszom jól emiatt tudni kell hogy a szüleivvel elég rosszba voltam. Egyszerűen hidegràzàsom van ne tudok evvel a dologgal mit kezdeni.Undorító szerintem egy gyerek nem tesz ilyet magàtól,mit csinàljak tanàcstalan vagyok.
2015. jan. 8. 22:09
 1/1 anonim válasza:

Első körben a pszichológust ajánlanám, de ott kb. ugyanazt kapod, mint itt, csak élőben. Ha vannak barátaid, sokszor ezerszer több erőt tudnak adni, mint egy pszicho doki.


Azután pedig: kinek fáj, hogy az a 12 éves kislány milyen neveltetésben részesült? Én a helyedben nem enném rajta magamat (nem tudom milyen problémával küzdesz, de az imént mondtam, ha van egy legjobb barátod, már az is segít, ha kiöntöd magadból előtte ezt az egészet).


A kislány szüleinek a hibája ez a viselkedés, én szóba se állnék ilyenekkel. Amíg valaki nem áll az utamba addig jól elvagyok vele, de amint elkezd hátráltatni, lehúzni, vagy felidegesíteni tabu központú kultúrájával, inkább rá se nézek.


Próbálj szép emlékek részese lenni, KITARTÁS!

2015. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!