Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » XANAX-ot fogok használni, mit...

XANAX-ot fogok használni, mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, valószínűleg XANAX-ot fognak adni a pszichón...mit kell erről tudni ? Tanulást befolyásolja ?

Egyéb dolgok ?



2015. jan. 19. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A Xanax hatóanyaga az alprazolám, ami egy benzodiazepin származék. Nyugatató, altató hatása van.

Ha lehet nem kezdenék bele a szedésébe, vagy csak nagyon ritkán nyúlnék hozzá. Mi a probléma? Más úton nem lehet megoldani?

Én is szedtem évekig és alig tudtam leállni róla, ha most visszamehetnék a régi énemhez, akkor fejbevágnám egy lapáttal, de hát 15 voltam és az orvos azt mondta 3x0,25mg, aztán lett belőle 3x0,5, majd 5-6x 0,5 és kínkeservesen tudtam leállni róla 20-as éveim közepére.

2015. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát még a "függőség" is jobb annál ha mindent és mindenkit szétverek.
2015. jan. 19. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod magadat moderálni ilyenkor? Mindenki képes magát kontrollálni. Könnyebb a gyógyszerhez nyúlni..., de te tudod, el tudod dönteni mi a jó neked és mi a rossz. Ha neked jobb a Xanax, akkor válaszd azt, de ha egyszer odajutsz, hogy letennéd, na az még nagyobb küzdelem lesz, mint most legyőznöd önmagadat...
2015. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerinted...azért megyek pszichiátriára mert annyira megy hogy megfékezzem magamat ?!

Gondolkozz már...

2015. jan. 19. 22:29
 5/7 NoDrugs ***** válasza:
Olvasd el a Benzo Könyvet és az Ashton Kézikönyvet. Abban le van írva mit kell tudni róla
2015. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szedd nyugodtan, az egy nagyon jó gyógyszer, jobban leszel tőle, sőt rászokni sem fogsz!

Ezt akartad hallani? Hát tessék. De közlöm, hogy többet ártasz vele, mint használsz.

Persze 16 évesen még nem látod jól az ilyen dolgokat..

2015. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod, kellő vizsgálat után ezt javasolta, akkor ezt szedd. Ügyelj az utasítások pontos betartására, és akkor nem lesz baj.
2015. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!