Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában sokszor megfordul...

Mostanában sokszor megfordul a fejemben az öngyilkosság, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap..

Párkapcsolat téren is csőd vagyok..

Pénzügyileg sem vagyunk a toppon..

De főleg a lányok miatt..ahányszor képbe kerül egy lány mindíg valami elromlik..

De úgy hogy még nem is találkoztunk..

Elegem van néha az egészből..de van amikor jó kedvem van egész nap..de este meg újra előjön ez az öngyilkosság kérdés..

Ellenzem az öngyilkosságot..de egyszerűen nemtudom mitévő legyek..kikellene szakadnom ebből a környezetből talán vagy nem tudom..


2015. jan. 24. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
18/Fiú
2015. jan. 24. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Változásra van szükséged. Új helyzetre, új emberekre. Feltételezem, még középiskolába jársz. Próbáld kihúzni a végéig, és eljutni egyetemre. Van állami ösztöndíj, lehetsz kollégista is akár, szociális alapon is.. Kell neked most a friss levegő.

Ha teheted, keress fel egy pszichológust. Vagy valakit, akivel beszélgethetsz. Hidd el, neked csak megértő fülek kellenek, akik meghallgatnak. Illetve valami olyan foglalatosság, ami leköt. Hobbi, sport, bármi.. Ami kicsit kikapcsol.

2015. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez kellene..

Sajnos már végeztem a sulival..vagyis elvégeztem a sulit van szakmám..

De lehet hogy csinálok még egy szakmát..

Meg vissza akarok menni sportolni(boxolni)..talán az is segíteni fog..

2015. jan. 24. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá. Ne gondolkodj rajta, csináld. :) Fiatal vagy, életerős. Azt kezdesz az életeddel, amit csak akarsz.
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

18 még tényleg jó kor.

Menj főiskolára, akármekkora kamu szarra, mert csak akkor fognak emberszámba venni a nők. Nem igaz, hogy egy jó szakma többet ér. Akinek nincs diplomája az nem ember és legfőképpen nem férfi a nők szemében.

2015. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!