Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pánikbetegség?

Ez lehet pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Teljes nyugalomban hirtelen összeszorult a mellkasom, egy-két pillanatra elsötétedett a világ, legalább 150-et vert a szívem. Ez kb. 1 percig tartott, a következő percben normalizálódott a pulzusom. Nem vert a víz, kaptam rendesen levegőt, de iszonyú halálfélelmem volt. Elő szokott ilyen fordulni néha, de nem ekkora intenzitással. Régen volt pánikbetegségem, de mostanság "csak" szorongás és depresszió. De akkor sem így zajlott egy-egy pánikroham és hosszabb ideig is tartott. Az utóbbi 2 évben kétszer is csináltak EKG-t egyéb ok miatt, de nem mutatott ki szívbetegséget. Mi lehet a baj?
2015. febr. 2. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az.
2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg pánik roham, de nem pánik betegség.

A (halál) félelmekről:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2015. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia lehet panik roham. De a sima ekg vizsgalat nem er sokat nem mutat ki mindent vizsgaltasd ki magad sziv uh 24oras ekg stb azok biztosabbak mert lehetett ritmuszavar is. Ha ilyen rosszulet alatt tudnad megcsinaltatni az ekg-t az lenne a legjobb. Csak igy szerintem nehez elkapni. Velem is volt ketszer csak nekem sokkal rosszabb volt majdnem elajultam meg a viz is levert utanna es szornyu rosszuletem volt.
2015. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok nekem volt sziv uh vizsgaltom ott azt mondtak van egy kis billenytyu elteres enyhe de ez sok embernek van. Nallam mast nem talatak.
2015. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem pánikroham volt. Erre a visszamaradt szorongásra, és depresszióra szedsz valamit? Megtennéd, hogy írsz róla? Magánban is jó lenne...
2015. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat!


Kedves:

3-as Válaszoló! Örülök, hogy nem találtak Nálad semmi komolyabb gondot!

5-ös Válaszoló! Írtam privátban.


Szép napot kívánok!

2015. febr. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!