Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki kigyógyult...

Vvv24 kérdése:

Van itt valaki aki kigyógyult agorafóbiából? Esetleg tud olyan csoportot interneten leginkább, ahol lehetne beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25éves vagyok, súlyos agorafóbiás, a lakást már kísérettel sem hagyom el, csak nagyon ritkán. Állandóan szorongok, ha egyedül maradok itthon szinte kibírhatatlan pánikrohamaim vannak. Szedek antidepresszánst, illetve nagyon kis mennyiségben néha frontint de ezt nem rendszeresen. Járok pszichológushoz, de nem változik semmi, sőt hetek óta csak rosszabbul vagyok. Régóta járok, volt javulás, de egy ideje csak sokkal rosszabb. Nagyon kellemetlen már ez az állapot. Minden segítség jól jönne.

2015. febr. 9. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt nem pszichologus kezeli, hanem pszichiater orvos. es az sem biztos, hogy a jo gyogyszereket szedetik veled, valts dokit.
2015. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A pszichiáterem és a pszichológusom kapcsolatban állnak egymással, ezért járok pszichológushoz.
2015. febr. 9. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
es tudjak, hogy rosszabbodik az allapotod?
2015. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze. Ugyanazt a gyógyszert szedem továbbra is. A pszichológusnál beszélgetünk, de hát nem sok minden történik. Tudom, hogy az én hibám, meg nyilván elkéne indulnom. De már nem igazán látok megoldást.
2015. febr. 9. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz! Fóbiára az antidepresszáns hatástalan, ugyanúgy, mint a beszélgetés a pszichológussal.

Ha meg akarsz gyógyulni, keressél egy olyan pszichológust, aki kiképzett terapeuta, KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, Ericksoni (mélylélektani) módszerekben

2015. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta szeded az antidepresszánst, milyet és mennyit?
2015. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En is ugyanigy vagyok :(( milyen tuneteid vannak? Szapora szivveres?
2015. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szapora szívverés is, de azonkívül még rengeteg tünetem van.

Remegés, zsibbadás, fulladás, nehézlégzés, szédülés, ájulásérzés. Ezek mellett állandó szorongás, tényleg folyamatos, egésznap ugyanazokat a dolgokat pörgetem a fejemben. Már napokkal előre rosszul vagyok, ha tudom, hogy egyedül kell maradnom.

2015. febr. 11. 11:29
 9/10 anonim válasza:
Mintha en irtam volna.......nalam is ugyanez. Semmivelse tudom a gondolataim elterelni......en is elore felek ha mar egyedul maradok :(((
2015. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy? Sajnos nekem is hasonló gondjaim vannak ,20 éves vagyok.
2015. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!