Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetem le a félelmei...

Hogyan küzdhetem le a félelmeimet, hogy tudjak végre aludni?

Figyelt kérdés

Este mikor próbálok elaludni rendszerint úgy érzem, hogy valaki áll a szobámban és figyel. El akar rabolni és meg akar ölni. Mikor megébredek akkor is nehéz vissza aludnom és a fal felé fordulnom mert úgy érzem figyelnek. Ez valami betegség? Van neve? Lehet ellene valamit tenni?

Próbálom mondogatni, hogy nincs ott senki nincs ott senki de nehéz nem rá gondolni.



2015. febr. 16. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
aludj kislámpa fény mellett, vagy ne kapcsold ki estére a tv-t ha van a szobádban.
2015. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esténként egy bögre Citromfű tea segíthet neked a nyugodt alvásban. Ne nézz horrorfilmeket, és sportolj napi szinten!
2015. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Heti 3-4 szer sportolok. Tarsadagba is vagyok munkambol kifilyolag és szoktam ilyen teát inni. Lehet pszihologushoz fogom menni de nem akarom hogy csak gyógyszereket adjon. Meg egyszer köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 18. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bárányok hallgatnak c. filmet :)
2015. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is minden este gyertyát gyújtok elalvás előtt így nyugodtabban alszok.
2015. ápr. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!