Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió megszüntetése? És...

Depresszió megszüntetése? És szorongás? Ha megtalálom az okokat?

Figyelt kérdés

2008 szeptembere óta van állandó szorongásom,2009 januárja óta depresszióm. A kiváltó ok suliváltás volt elkezdtem álom világban élni. Már régóta ebbe élek ha a valóságba elbukok itthon átélem ugyan ezt a álomvilágban. Erről akarok leszokni.

Azt olvastam csak úgy gyógyulhatok meg a depresszióból ha megtalálom az okokat! A jelenlegi állapotom ott tart hogy a múltban ragadtam és folyton visszavágyok az általános suliba pedig 8 éve elballagtam onnan azóta nem vagyok boldog. És valahogy végre túl kéne ezen lépnem mert amíg a múltban és álomvilágban élek addig tudom sose leszek boldog. Az a gondom hogy hiányzik az a sulis társaság és folyton hiányzik minden a múltból tudom lépnem.



#depresszió #szorongás #a múlt elengedése
2015. márc. 4. 20:42
 1/2 Anita0522 válasza:
Meg kell tanulnod hogy a jelenben élj és ne a múltban! Azokkal a dolgokkal foglalkozz amik a jelenben vannak. Ismerkedj és barátkozz:) járj el új társaságba, új emberekkel. Törekedj arra hogy ne legyèl túl sokat egyedül mert akkor történnek ezek a dolgok:/
2015. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A depressszió és a szorongás ennél sokkal összetettebb és mélyebb, egyedül lehetetlen feltárni és feldolgozni az okot.
2015. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!