Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nervenpflege vagy Sedatif pc?

Nervenpflege vagy Sedatif pc?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, hogy kinek melyik vált be jobban. A szociális fóbia tüneteinek enyhítésére használnám.

2015. márc. 23. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sedatifot szedtem,afféle megnyugtatás volt,de a problémámat(pánikbetegség) a mozgás és párkapcsolat oldotta meg.

Illetve nem tudom lehet-e még kapni,de volt hogy a Sedatif helyett apró gyógynövényből készült golyócskákat szedtem,ezt a nyelvem alatt kellett elolvasztani.

2015. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es azok a golyócskák homeopátiás szer volt,nem?

Ám engem isérdekel erre a kérdésre a válasz,mert tervezek Nervenpflege-t venni!

2015. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem a szociális fóbiámra, de nem segített. Azért próbáld ki. Sedatic pct
2015. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Kettes igen igen azok voltak kis kék műanyag adagolóban voltak,de a nevükre már nem emlékszem...egy volt nyugtatós,egy pedig fájdalomcsillapító(fejfájás,menstruáció stb)

2015. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Sedatif homeo, pont annyi ér, mint egy pohár hideg víz: semmit.

A Nervenpflege gyógynövényi alapú, enyhe tünetekre. Nem írtad, mire kell, de pl. pánikbetegségre csak nehéztüzérséggel lehet lőni, ezekkel nem.

2015. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!