Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst leraktam és...

Timcsikusz kérdése:

Antidepresszánst leraktam és a frontint. Elvonási tünetek meddig várhatóak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

5 évig szedtem pontosan 6 féle antidepit mellé xanaxot,frontint,,,utólsó 1 évben frontint de azt csak 0.5 öt abból csak felet este.tulajdonképp egyáltalán nem segitettek a tünetem nem enyhültek ugyanugy rosszul voltam mellettük.annyit ért a frontin hogy könyebben aludtam.

Sajnos többször volt pánikrohamom ugyanugy.Nem éretettem soha miért irnak fel ujat és ujat mikor egyik sem hat.arról nem beszélve hogy zombi lettem tőlük( aki szedte szedi az tudja mire gondolok)

Szóval 4 hétig csökkentettem az antidepit szépen felezgettem ,frontint pedig teljesen elhagytam 2 hete egy szemet sem vettem be.Ma a 7.napja hogy antidepit sem.

Hát nem vagyok tul jól.Elvonási tünetek vannak.

A legrosszabb az állandó tűszűrás vagy áramütés szerü érzés az agyamban,( ezt is csak az tudja aki szedte)

3 gyerekem van muszáj kezelnem ezeket.

De már most szédelgek is,zúg a fejem elég rossz a gyomrom is.

Érzem a pozitiv hatásait nem is kicsit..:)

ÉS ez segit kitartani.

DE kellemetlen egész nap "rosszul lenni"

Kérdésem hogy meddig számitsak ezekre a dolgokra?

szereztem be homeós bógyót,orbáncfüvet de nem nyultam még semmihez.

Kérem szépen tényleg csak az irjon aki ugyanezen át ment,

okoskodó emberek véleménye miszerint: nem kellett volna letenned...stb válaszait nem szeretném látni!

az a kategória vagyok akin nem segitenek a gyógyszerek tudom hogy nincs rájuk szükségem!

köszönöm előre is:)


2015. ápr. 24. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A homeós bogyók semmit nem érnek, de olyan beteg sincs, aki belátja, hogy szüksége van a gyógyszerekre.

Az orvostól kell kérned valamilyen más gyógyszert, mert az eddigieket már megszokta a szervezeted.

2015. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Megvonási tüneteket csak azok a szerek okoznak, amikhez hozzászokás van. Xanax, Frondtin, Rivotril okozhat, de azt olyan kis mennyiségben szedted, hogy nem szokhattál hozzá, így megvonás sincs, de ha lenne, az is pár nap alatt lezajlott volna.

Az antidepresszáns elhagyása, pláne, hogy fokozatosan hagytad el, nem okoz megvonási tüneteket, a klasszikus értelemben. Inkább arról lehet szó, hogy hogy mivel ezeket abbahagytad, az alapbetegséged rosszabbodott.

2015. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam az antidepresszáns elhagyása 2 hónapig okozott megvonási tüneteket. Ezt úgy korrigáltam, hogy sokáig szedtem még 1/4-et, majd még ennek is a felét. A Xanaxot talán nem most kellett volna elhagyni. Nekem az antidepi elhagyása után kellett a Xanax kis mennyiségben még egy évig. Ezután növényi szerre váltottam, és étrend kiegészítőre.
2015. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 10mg-os cipralexet szedtem,most kell elhagynom és én is érzem ezt az áramütést :DD tök durva! és én jól meghíztam ettől a szrtól :( másnak okozott ilyet? pl neked kérdező? amúgy szerintem csak azért aggódsz,mert már régóta szeded és nem tudod elképzelni az életed nélküle,gondolj vissza azokra az időkre,amikor nem kellett szedned és jól voltál,ugye most is ilyen akarsz lenni? :) kitartás!
2015. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyes valaszolo koszi a tippet gyogydzert tegyek le gyogyszerrel.masodik tiedet se kommentalnam.kertem hogy csak az irjom aki ugyanebbe a cipobe jar.meghogy nem okoz megvonasi tuneteket? No komment.utolso valaszolo igen sokat hiztam nagyon.:(
2015. ápr. 25. 01:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rosszabodott az alapbetegsegem! Nincs semmi betegsegem! Ez a lenyeg.es ne haragudj te szedted kettes valaszolo az antidepit 5 evig?ne allits mar olyat amirol foggalmad nincs.
2015. ápr. 25. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott volt elrontva, hogy antidepit nem 4 hét alatt kell letenni. Kb fél év. Na most, ha 5 év alatt volt 6 féle, akkor lehet, hogy így volt mindig elrontva..
2015. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsolt197501 válasza:
2 - és válaszoló. Baromságot ne írj. 10 hónap rendszeresen 0,5 xanax 1,5 szemet szedtem alváshoz, sajnos minden este. Előtte rendszertelenül 5 hónapig. Tavaly még én uraltam. Elkezdtem csökkenteni jöttek az elvonási tünetek. Még ilyen kis mennyiségnél is. Időben sem szedtem sokáig. Szervezet függő Sajnos többnyire elbagatelizaljak, azt mondják, hogy a 0,5 kis mennyiségben semmi, pláne ha rövid ideig szedik. Ez baromság. Pár hónap után fizikai függőség alakul ki..
2020. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!