Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hol tudnak segíten...

Szerintetek hol tudnak segíteni ezen a függőségen?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy kényszeres testépítő vagyok,minden nap eddzek ha netán kimarad egy nap egész nap búskomor vagyok ideges,undorítóan érzem magam a testemben.Naponta több ezer forintot elköltök a kajára,doppingszerek,ha épp nincs annyim kölcsön kérek csakhogy minden jó legyen.Ha épp rosszul sikerül egy edzésem szinte megőrülök van hogy dolgozni se megyek be...emiatt nem is tudok nagyon külön programokra járni,mert mindenhova cipelni kell a kajám,barátnőmre szinte semmi pénz nem marad.rohadtul idegesít már de nem tudok megszabadulni tőle,egyszerűen muszáj szinte fizikai elvonási tünetek jelentkeznek.Most május elsején zárva volt a terem borzasztó volt izzadtam egész nap komolyan,aztán edzettem kicsit itthon és jobb lett a kedvem stb
2015. máj. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok. Milyen magas vagy? Hány kg? Hány % a testzsírod?
2015. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
182cm 102kiló testzsír kb 10-11% de ebből jön le diéta közepén vagyok
2015. máj. 3. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
látogass meg egy pszichológust vagy pszichiátert
2015. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ertelek minden nap??? Hulye vagy??? Doppingszerek....ilyen sz.aroktol jobban erzed magadat??? Piheno nap is kell...
2015. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem attól hanem hogy mondjuk jobb a formám akkor.Tartok azért pihenőnapot mikor érzem hogy kell
2015. máj. 3. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen pszichiáter tud segíteni !
2015. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!