Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül vagyok, szomorú...

Egyedül vagyok, szomorú vagyok. Azt hiszem egyre mélyebbre süllyedek. Volt már valakinek hasonló problémája? 24/F

Figyelt kérdés

Külföldön élek egyedül, itt dolgozom. Reggel 8 tól este 6 ig dolgozom jobb esetben.

A barátnőm 2 hónapja hagyott el. Ő volt a mindenem, nagyon szerettem őt volt az igazi, szerettem volna ha ő lenne a feleségem. De elhagyott, és már mással találkozgat...

Nem bírom elviselni...

Ahogy hazaérek a munkából egyből sört iszom, egész nap erre a pillanatra várok, erről ábrándozom... n ha nem iszom csak a volt barátnőmre gondolok.. és marcangol belülről a gondolat...néha részeg is vagyok, de általában csak kicsit kábult. Félek az alkoholproblémától.

Én nem akarom őt elfelejteni ő annyira fontos volt nekem...

De nem tudok másra gondolni.

Valakinek volt hasonló problémája?



2015. máj. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden emberrel megesik ez az életben legalább egyszer. Elfelejted majd és jön másik. És reméljük hogy ő majd nem hagy el.
2015. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szedek nyugtatókat is, amiket doktornő írt fel, de ezen ez sem segít...
2015. máj. 4. 22:37
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt mondják mindig szerelmi bánatra...

De le tud padlózni...

2015. máj. 4. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Az alkohol a legrosszabb tanácsadó. A legkisebb mennyiségtől is felerősödnek a vágyak és problémák. Ugyanakkor tompulnak a reflexek.

Ezt a problémát sokkal könnyebb kiheverni, túl lenni rajta alkohol nélkül! Mégis mindenki alkoholba akarja fojtani bánatát!

Ezen töprengj el, mikor rád tör a keserűség, és vegyél inkább mély levegőt, és lassan, nagyon lassan ereszd ki.

Aki istenhez fohászkodik az is sóhajt egyet, és mire imáját befejezi megtörténik az isteni csoda.-- az agy némi plusz oxigénhez jut, és könnyebben oldja meg problémáját!

2015. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ez mar belülről.. ha teljesen egyedül vagyok..könnyen rámtalál ez az érzés..
2015. máj. 4. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban mondhatni alkoholista voltam szerelmi bánat miatt. kicsit tönkreittam a szervezetem, aztán abba kellett hagyjam, mert nem bírta. ilyen hülye halált meg nem akartam választani. azóta is problémám van az alokohollal, de már nem iszom. nagyon rossz ha beidegződik a reflex, ami évek, évtízedek múlva is visszajön (probléma-pia).

egyedül az idő segít, a továbblépés, tudatosítás, meg ha elfoglalja magát az ember mással. és a legfontosabb: ha majd rájön, miért kellett ennek így történnie. sok sikert.

2015. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így voltam én is, amikor kirakott a nőm. Ugyanez, amit most te élsz át. Sajnos tapasztalat, hogy az időn kívül semmi se oldja meg. Mondtam mindig, hogy soha többet nem fogok tudni szeretni mást. Fél év eltelt, és beleszerettem egy másik lányba. Ez alapján már felfogtam, hogy hiába érzem úgy abban a pillanatban hogy ő a minden, 50-50% az esély rá hogy a következő még jobb lesz. Hajrá!
2015. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol problémát leszámítva nekem mióta 11-ben vége lett, azóta nem jöttem teljesen helyre. Sajnos ilyen típus vagyok az új felé nyitás is mind csőd.
2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Engem is elhagytak,nagyon csunya modon,igy mint teged.Ezutan kijottem kulfoldre dolgozni,mar itt vagyok 2,5eve es meg mindeg eszembe jut a mult...de AZ ido elmulasaval tisztabban latod a helyzetet...ertekeld at a kapcsolatot...mert amikor valaki atver,to bbe mar nem tudnal megbizni benne...nekem is sulyos problemaim voltak,kb 10 kg fogytam,a Mai napig is kivancsi vagyok,vajon ujra fogok e tudni szeretni olyan oszinten mint ot.

24 L

2015. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p33ter válasza:

Tudom milyen padlon lenni ! Lassan 1 éve vagyok ott (20-F) Nekem is szerelmi csalodásokkal kezdödött, aztán úgy elvette az önbizalmam, hogy padlóra kerültem és fel sem tudok állni azóta is, egyszerüen valami mindig visszahúz, amikor felállnék újjabb csalódás jön. De légy férfi a bdsrtnt neki. Mozdulj ki, járj szórakozni akár egyedül is.


Ha egyedül maradsz rosszabb mint a halál, mint a kinzó kamrában kés helyett kanál...

2015. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!