Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is van ilyen érzése?

Másnak is van ilyen érzése?

Figyelt kérdés

Kisregény hosszúságú lenne mindent leírni, ezért dióhéjban:

Szociális fóbiám, hatalmas hangulatingadozásom, időnként mentálisan nem ép tiszta gondolataim vannak. (nem erőszakos jellegűek). Viszont ez egy egész újonnan kialakult dolog, a tükör.. Vagyis a tükörben való magammal szembesülés. Szinte fáj, ha a saját szemembe nézek tükörben, akár itthon, akár utcán visszatükröződő felületen, ablakon stb.. Nem testileg, hanem lelkileg. Kicsit idegennek érzem, de közben tudom, hogy én vagyok. Ez már valami következő fázis lehet. Másnak is van / volt már ilyenje? Elég kínzó érzés. Esetleg valami megoldás?

Gyógyszert, drogot nem fogyasztok. alkoholt is csak időnként és mértékkel. Orvosnál nem jártam (még).

Köszönöm a válaszokat!

24/F


2015. máj. 5. 11:43
 1/2 anonim válasza:
Én a helyedben egy pszichológust felkeresnék, nem pszichiátert, mert az csak gyógyszert ír. Ha módodban áll a pszichoterápia hatásos lehet és gyógynövényes szereket kipróbálhatsz :) pl citromfű, sedatif pc, valeriana relax
2015. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én félek a tükörképemtől, ha csak egy kis fényben nézem magam...olyankor mindig felgyorsítok előtte.
2015. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!