Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha megkívántam az...

Mit tegyek, ha megkívántam az emberi húst és vért?

Figyelt kérdés
Nagyon félve teszem fel a kérdést,már előre tartok attól,hogy ki mit fog gondolni rólam...pedig tényleg csak egy egyszerű lány vagyok és nem ártanék a világon senkinek,még akkor sem,ha az életem múlna rajta. Nem vagyok sem erőszakos,sem gonosz..sőt! Nagyobb társaságban meg sem merek szólalni és a folyosón is félve megyek végig,mert sokan beszólnak. Olyankor egyedül szoktam sírni...de nem ez a lényeg! Pár napja-hete elkezdett foglalkoztatni a gondolat,hogy milyen lehet emberi húst enni. Egyre jobban foglalkoztatott a téma,és be kell vallanom,hogy nagyon tetszett is. 3-4 napja azon kaptam magam,hogy az emberek felfalásáról fantáziálok,az ízükről és,hogy nekem milyen érzés lesz elfogyasztani őket. Tudom,beteges a dolog és azt is tudom,hogy SOHA nem fogok megkóstolni egyetlen embert sem,mert azt hiszem nem lennék képes fájdalmat okozni,előbb ölném meg magam! Remélem azért lesznek itt normális,komoly válaszadók is,és szeretném ha azt is valaki megfogalmazná,hogy mit lehet ezzel kezdeni. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 8. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keress fel egy pszichológust, vagy ha ő nem tud segíteni, akkor pszichiátert.
2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenre már én is gondoltam, hogy én is megkóstolnám szívesen. Persze sütve, mint a csirkét pélául. Viszont vért azt nem. Abban nem látok logikát, hogy miért jó. Már volt, hogy borotválkozás közben elvágtam a számat, vagy megvakartam az orrom és vérzett, így akaratlanul is megkóstoltam. De nem finom. Vas ízű, kifejezetten rossz.
2015. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2015. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2015. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj arra, hogy evés előtt el is kell készíteni. Tehát leszelni a kívánt darabot a hulláról, kiklopfolni, sózni, stb, majd kisütni. Utána el is kell mosogatni, a hulla tovább részeit, tartósítan, stb. Ezrket végiggondolva majd elmegy a kedved tőle.
2015. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*Ezeket
2015. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 piriiiii ***** válasza:
30%

Ne haragudj, de egy egyszerű lány az szokott beszélni, nem fél a folyosón végigmenni, ha beszólnak neki, akkor kiáll magáért, és nem szokott egyfolytában beszólni.

Már ez önmagában okot ad arra, hogy akármi szokatlant is gondoljunk rólad.

Hozzájön még az, hogy embert akarsz kajálni.

Háááááááááááát...

Ennek nem lenne jó vége.

Erőnek erejével el kell terelned az ilyen gondolataidat másfelé. Vagy orvos.

2015. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 piriiiii ***** válasza:
Bocsánat, izé, egyfolytában sírni*. :D
2015. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Edd meg magad!

Remélem segítettem.

2015. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyannal már találkoztam,aki szerette a vért,nem emlékszem mi a neve pontosan ennek,de létezik ez a dolog.Ő könnyebb helyzetben volt,mert a sajátját is dézsmálhatta,meg volt 1-2 kolleganője,akiknek szintén megkóstolta :) Mindig azon gondolkozott,kinek milyen ízű lehet :) Más baja agyilag nem volt.Nálad inkább csak azért lehet ez,mert olyan különcségnek tartod ezt magadban,ami kicsit feldob téged.De tuti ha ott lenne előtted,nem nyúlnál hozzá.
2015. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!