Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom miért volt?

Nem tudom miért volt?

Figyelt kérdés
Osztály kiránduláson voltunk (2nap) este (halynali 2-3 volt amikor nem tudtam gondolkodni már) azzal szopatott az egyik gyerek minket h ott a slander man az ablakban el huztuk a fügönyt de túl lett huza aztán le jött a függöny akkor egy kéz jelent meg az ablakon (egyik haver szórakozott) ettől enyhe sokkot kaptunk utána aprób szívatások hogy felnyultak az ágy tetejére és csak egy kéz taperolt stb aztán olyan négy óra felé meg hülyültem meg ilyedtem egy fehér tőrűl közötől akkor nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek és ez normális az alvás hiány miatt ?

2015. máj. 8. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Most pontosan mi a kérdésed? Nem értem de tényleg... Az zavar, hogy minden butaságtól megilyedsz e vagy hogy más is így van e ezzel? Egyáltalán hogy lehet ilyesmire kiváncsi az ember, kit érdekel ki mitől iyled meg, ez szituáció függő.
2015. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!