Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Törvény szerint hova mehetek...

Törvény szerint hova mehetek pszichiátriai szakrendelésre?

Figyelt kérdés
Egyrészről van a szabad orvosválasztás, másrészről vannak az ellátási körzetek.

2015. máj. 10. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Attól is függ,hol tanulsz jelenleg.Általános,illetve középiskolákban elvileg van iskolapszichiáter.
2015. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
felnőtt vagyok.
2015. máj. 10. 00:56
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Ahova szeretnél menni, nem kell a lakhelyed szerint.
2015. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak mert akartam menni egy helyre, és elküldtek azzal, hogy nem mehetek, mert nem ott lakom.
2015. máj. 10. 01:05
 5/19 anonim válasza:
a NEM magánok közül ahova akarsz.. felhívod és kérsz időpontot.. még azt tudom elképzelni, hogy kérnek beutalót, na akkor íratsz egy beutalót a háziorvossal
2015. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
najó de másik városba akartál, olyanba ami nem is szerepel a lakcímkártyádon?
2015. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os a kérdésed mire vonatkozik? Szabad orvosválasztás van, vagy sem?
2015. máj. 10. 01:09
 8/19 anonim ***** válasza:
hát első gondolatom az,hogy NE MENJ pszichiátriai szakrendelésre ha nem muszáj,hacsak nem akarod leszázalékoltatni magadat,mert ez az egész téma az ember kálváriáját jelenti...én benne vagyok ebben rendesen.Én több helyre is jártam pszichiáterhez (nem fizetőshöz),általában a lakcimkártyádban lévő állandó vagy ideiglenes cimet nézik,de ha kórházba kerülsz akkor képesek akár mentőautóval is átinni az ország másik végébe ha oda tartozol.Én már jártam így.DE mondom,ha jót akarsz magadnak ,felejtsd el ezt az egész dolgot,vagy nézzél be egy kórház pszichiátriai osztályára és rájössz majd hogy nem ez a te utad....
2015. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mivel már évek óta "kezelnek", azért látom, hogy mi van belül. Most ott tartok, hogy vagy találok egy új pszichiátert, vagy leálllok az egésszel. Az egyértelmű, hogy lóf***t nem csinálnak, nem is érdekli őket, hogy mi van velem, de adtak egy gyógyszert, amitől mintha kismérékben jobban lennék, és ezért érdekel alamennyire a kérdés. De igaziból ezt is abbahagyhatom, mert elkpesztő, amit a pszichiáterek művelnek (mint például fél évvel később egyszercsak megsértődik azon, hogy fél évvel korábban az egyik alkalomra nem mentem el, mert tüdőgyulladásom volt, és bosszúból nem hajlandó tovább felírni azt a gyógyzsert, amihez két héttel korábbábban még ő rakaszkodott, vagy olyan receptet ad, amin nincs TB-támogatás, de azért előtte megkérdezi, hogy van-e még a régi receptből, és amikor kiderül, hogy nincs akkor visszamenőleg a szeme láttára átírja a beteglapomat úgy, hgy én azt a gyógyzsrt soha nem szedtm, aztán pedig gyakolratilag elzavar, mert nem hajlandó új időpontot adni a következő "kezeléshez" stb)
2015. máj. 10. 08:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Magánba tudsz menni!
2015. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!