Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Téged hogyan vágtak át? /...

Téged hogyan vágtak át? / Hogyan vágtál át másokat? Keresek olyanokat, akik találkoztak már szélhámossal / csalóval / svindlerrel, és hajlandók őszintén elmesélni történetüket. Szélhámosokat is várnék, csakhogy ők sosem őszinték.

Figyelt kérdés
Minta lehet: Goda Krisztina Kaméleon című filmje vagy Fejes Endre Jó estét nyár, jó estét szerelem című regénye
2010. febr. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

2009.02.06 Ellopta a motorom. Annyit kért hogy ráülhet-e és hogy beindithatná-e,avval a lendülettel meglépett vele.15 tanuval mellett és zárt,bekamerázott területen voltunk.Van több fotom is akit érdekel vigyázzatok 2007-óta csinálja a motorlopást ebben a formában. MOTORINFO.hu Az illetö az expressröl nézte ki.Azóta megfogták és volt pofája azt mondani,hogy visszaadta.

Mellesleg azért akartam eladni,mert gyerekem született és kellett a pénz.Most nincs se motor,se pénz.

2010. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy megtörtént eset: az illető kiadta magát plasztikai sebésznek, így férkőzött az áldozat bizalmába. Mindig esténként (!) voltak a "műtétei", akkor nem volt elérhető... Kölcsönkért az áldozattól addig, amíg eladja a lakását - és megkapta a pénzt. Szerintetek?...
2010. febr. 24. 08:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik eset: S.P. amerikai diplomatának adta ki magát, bizalmába férkőzött sok hiszékeny embernek (nők, figyelem!), különféle indokokkal pénzt csalt ki belőlük - de soha nem fizette vissza a kölcsönöket. (Megtörtént eset, 1995. többszörös visszaeső, most is szabadlábon, károsultak jelentkezzetek bátran)...
2010. febr. 24. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem kétszer vertek át:

- internetes vásárlás alkalmával teljesen rossz minőségű terméket kaptam (postai utánvétellel -asszem)

- vettem egy "arany"ékszert - rajta volt még az árcédula és azt hittem hogy tényleg arany :( - azért tudtak átvágni mert aki átvágott úgy tett mintha épp találta volna (sétálás közben) és neki nem kellett és mondtam h megveszem...


konklúzió:

-nem bízok meg már senkiben csak úgy

-igaziaranynak nincs (fém)szaga

2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ja,aranyláncot mi is vettünk...

Tesóm jóbarátja mondta hoz nekem féláron eredeti cipőt.Osztálytársam is kért.Hát nem hozott cipőt és az o.társamnak is én adtam vissza a pénzt,mert cikinek tartottam a dolgot.

2010. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!