Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szombathelyen mit kell tennem...

Énnnnnnnn..... kérdése:

Szombathelyen mit kell tennem ahoz hogy legyen az SZTK-bol vagy valahonnan egy pszihiátriai véleményem arrol, hogy átmütethetem magam fiuvá?

Figyelt kérdés
pènzbe kerül az? és ha igen nagyábol mennyi? hova kell mennem? jo az SZTK vagy menjek külön pszihologushoz?

2015. máj. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Először is: két "h"-val kell írnod az "ahhoz" szót. Kezdetnek.
2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kaphatsz pszichiátriai véleményt, szerintem a nemváltó műtéteket nem támogatja az OEP. Nőből férfivá változtatni valakit műtétsorozatot és komplex gyógyszeres kezelést igényel, lehetőleg pszichés vezetéssel egybekötve, hónapokig tartó, és nem olcsó folyamat.

2015. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi az oksos választ nem mind1 hogyan irom? -.- inkább arra válaszolj amit kérdeztem okoska!
2015. máj. 19. 20:53
 4/7 A kérdező kommentje:
jujj.. :( hallod bocs csak nem szeretem ha ilyet irnak h az két h stb.. :/ köszi amugy az okés h drága meg hosszu de akkor meg se probáljam ezt Szombathelyen? :/ menjek le Pestre?
2015. máj. 19. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom! Miért akarsz fiúvá lenni, ha lánynak születtél?
2015. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai véleményt Szombathelyen is kérhetsz, van plasztikai sebész is, urológus is, de szerintem nemváltó műtétet egyikük sem csinált még. Nézz körül a neten, fogalmam sincs, hogy nálunk egyáltalán történt-e már ilyen műtét bárhol az országban.
2015. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz infókat.

2015. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!