Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin mit okoz ha valaki...

A Frontin mit okoz ha valaki évtizedeken át szedi majdnem rendszeresen?

Figyelt kérdés
Van néhány hét kihagyás, de utána ujra szednem kell hetekig. Ez mit okoz ha évtizedeken át igy megy folyamatosan? Esetleg 50 valahány éves koromban meg is halhatok mert egy nagyon súlyos szervi betegség fog kialakulni?

#Frontin #hosszútávú szedés #szervi betegség
2015. jún. 1. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Szervi bajod annyi lessz,hogy hozzászokik a szervezeted!!nem tudom mennyit szedsz? de próbáld lassan csökkenteni az adagot!!!
2015. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szokásnak itt ugye két irányú értelme van, egyrészt az, hogy egyre több kell, másrészt az, hogy függőséget okoz.


Hanem azon felül 1982 óta tudjuk, hogy agykárosodást is okoz.


Természetesen az "évtizedeken át" kérdésre válaszolva.

2015. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. A Mennyiség változó. valamikor majdnem hetekig 2 szer 0,25 mg valamikor csak elalvás előtt egy fél 0,25 mg vagy egy egész 0,25 mg. Van ugy, hogy hetekig nem veszem be mert jobban vagyok. Rehát ha ez megy mondjuk 20 éven át akkor leèpülök agyilag....? Hát nem valami biztató.
2015. jún. 4. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű ez.

Ami a leépülés fogalmat illeti, azt nem tudom, milyen tünetei vannak ezen szer által okozott károsodásnak, csak egy cikket olvastam erről a témáról. Lehet, hogy azzal együtt is megéri. :) Tudom, cinikusnak hangzik, de nem annak szántam, mert kérdés, mire jut az ember a Frontin nélkül. Akinek nem kell, az könnyen mondja, hogy van helyette jógagyakorlat, satöbbi.

2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!