Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » PÁNIKBETEGSÉGRE MEGOLDÁS?...

PÁNIKBETEGSÉGRE MEGOLDÁS? Agresszív, alkoholista apa és a sorstól kapott sok sok nagy pofon hatására pánikbeteg lettem.

Figyelt kérdés

Kb 7-8 éve jött elő...Rohamokban tört rám,jártam ezer orvosnál,kórházban..de semmi szervi bajom nincs.

Közben találtam egy aránylag jó munkahelyet.Ott dolgoztam évekig..Néha később is előjött családi problémák miatt,de pár hónapig szedtem a paroxetint és jobban lettem..Én folyton azt éreztem hogy többre vágyom.Hogy valamire vinni akarom..

Mivel szinte tünetmentes voltam,így felmondtam a melóhelyemen és kimentem külföldre dolgozni-lakni..

Pár nap után azonban újra rámtört ez az átkozott betegség,és szinte haza menekültem.

Itthon semmi bajom nincs,csak nagyon ideges vagyok és szégyellem magam hogy így alakult.Nem látom az utat hogy hogyan tovább..

Pár napja már szedem a gyógyszert,nagyon szeretnék visszamenni,mert itthon sajnos csak épphogy megélni lehet,de haladni nem...de viszont félek..mi lesz ha újra rámtör külföldön?Tudtok valami megoldást?


2015. jún. 19. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy pár hétig úgy éltem kint hogy eszembe se jutott ez a betegség.Aztán egyik este rámtört..de nem volt nálam még egy nyugtató sem..

most itthon vagyok és pokolian érzem magam mert most nincs fizetésem..és nem bírok a tükörbe nézni..undorodom magamtól

2015. jún. 19. 17:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jön ide az alkoholista apa? Még csak nem is említed. Az a bajod, hogy felelőtlenül abbahagytad a gyógyszered szedését. Úgylátszik ezt nem lehet elégszer leírni: az, hogy jobban vagy, az messze nem a gyógyulás. Még legalább addig kell szedned a gyógyszert, ameddig először elérted a tünetmentes állapotot. És csak azután jöhet a leszoktató elhagyás. Hogfy mitcsinálj? Menj vissza az orvosodhoz, kérjél gyógyszert, és azt cak akkor hagyd el, ha az orvosm monda. Ja, és bárhova mész, mindíg legyen nálad belőle tartalék. Meg vésztartalék.
2015. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!