Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit fog mondani a házi orvos...

Mit fog mondani a házi orvos ha szociális fóbiával megyek hozzá?

Figyelt kérdés
már elég durva kéne rá valami bogyó de nem merek fel menni az orvoshoz félek hogy drogosnak néz vagy igazából nem is tudom miért parázok rá de m1 ha valaki át ment már ezen az le írhatná hogy mi történt, mit mondott neki az orvos

2015. jún. 25. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne háziorvoshoz menj, hanem pszichiáterhez, pszichológushoz. A háizorvosok eszetlenül írogatják fel a szorongásoldókat, azzal meg nagyon nem jársz jól. :)
2015. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy tudom azért meg sokat kell fizetni és eléggé le vagyok égve az menyibe kerülne?
2015. jún. 25. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenikbe nyomják a Xanaxot.az a legegyszerűbb nekik.igy johogy nem tud senki meggyogyulni mert durvan hozzaszokik a szervezet.

Menj pszichologushoz hatha sikerül gyogyszer nelkül meoldani.

2015. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lelkiismeretes háziorvos, akkor pszichológushoz továbbküld. Létezik abból is államilag támogatott ellátás. Persze biztos jó hosszú a várakozási idő. Nekem is ez a problémám és hol jobban, hol rosszabbul érzem magam. Voltam már én is nagyon a padlón, hogy azt mondtam, nem bírom tovább, inkább kell valami "dilibogyó", vállalom, hogy függő leszek, csak ne legyen minden napom félelemmel, szorongással teli... Aztán valahogy túllendültem, most épp jobb. De tudom, hogy "normális" sosem leszek. Néha azt mondom, hogy talán nem is kell, ez is a személyiségem része. Ugyanakkor azt is tudom, hogy ez nagy teher és sok esetben hátrány is a normálisakhoz képest. De nem tudok mást csinálni mint megpróbálni elfogadni magam. Neked miben/mikben nyilvánulnak meg a problémáid? Mi miatt érzed most súlyosnak a helyzetet? Ha gondolod privátban is válthatunk üzenetet, amikor van időm, szívesen írok.
2015. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A házi orvos persze, hogy nyugtatót ír fel, mert komolyabbat nem írhat. Meg esetleg elküld vérképre, ahol úgysem találnak semmit.

Ha szoc. fóbiás vagy valóban és ez fizikai tüneteket is okoz, jobb ha kapásból elmész egy maszek pszichiáterhez. 5-10 E Ft.

2015. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!