Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs életkedvem. Depressziós...

Nincs életkedvem. Depressziós vagyok vagy csak pszichológus kéne?

Figyelt kérdés

Mindíg is kiközösítettek, kinevettek csak azért, mert nem vagyok egy hétköznapi modern felfogású gyerek.falun lakok, jószágot tartok kiskorom óta.Önbizalomhiányos vagyok. Nincsenek barátaim.Önutáló vagyok.

Kb 2,5 évig nem mozdultam ki semerre, most mentem társaságba először nem rég. De! Mikor ott vagyok minden jó, jól érzem magam. aztán másnap elgondolkodok, hogy egyedül vagyok,nincs senkim.Így van ez ma is. Állandóan a sírás kerülget, túl sok önutálat, nincs életkedvem, utálom magamat, ahogy kinézek, stb.na, va valaki még, aki ilyen,



2015. jún. 28. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el Louise L Hay Éld az életed című könyvét!Engem kirántott a depiből!
2015. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Járj többet társaságba, állíts minden nap elérhető célokat magad elé (ma időben elérem a buszt, ma végre rendet teszek a szekrényemben, stb), tégy olyan dolgokat, amik pozitív hatással vannak rád és olvass életmód könyveket. Például: Richard Brodie - A jobbnál is jobban, nekem ez a könyv nagyon sokat segített. Minden nap végén próbáld meg elgondolni, hogy mik voltak azok a kisebb-nagyobb dolgok, amik boldoggá tettek.

Ez alapján nehéz eldönteni, hogy depressziós vagy-e, de ha az előbb említett dolgok ellenére is hosszútávon rosszul fogod érezni magad, akkor érdemes lenne felkeresni egy szakembert.

2015. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!