Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálok beteg és rosszul...

Utálok beteg és rosszul lenni, hogy tudnám jobban kezelni ezt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki utál rosszul lenni, de rám szorongás jön és sirás kap el.

Ha meghajt valami, vagy megfájdul a hasam valamitől, vagy akár nagyon megfázom, teljesen kiborulok...

Alapvetően teljesen kiborit az, hogy nem tudom irányitani a testem.

tudni kell, hogy 5 éve volt egy nagyon súlyos betegségem, amibe majdnem meghaltam és azóta van ez.

Illetve, hogy pánikbeteg voltam, amiből kigyotitott egy nagyon jó orvos. viszont terápiára már nincs pénzem.

Elmentem a TB által támogatott pszichiátriára és felirtak 2 gyógyszert (csak az mert pár havonta ha rosszul vagyok pl hasmenésem van, akkor rám jön a szorongás) és két havonta lenne beszélgetős terápiára időpont.... ennek semmi értelme, szóval magamnak kell megoldanom, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.

A TB által támogatott terápiára csak akkor kapok időpontot, ha gyógyszert is szedek .... nos, amikor sokkal súlyosabb volt a helyzet (naponta pánikrohamok) akkor szedtem gyógyszert, de a maszek le is szedett róla, azonnal, ahogy elkezdtük a terápiát... szóval gyógyszert tuti nem fogok arra szedni, hogy pár havonta rosszul leszek ráadásul hülyeségnek s gondolom.



2015. jún. 28. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Léguti megbetegedésre a fahéjasmézet ajánlom. Egy teáskanál méz és egy kanálhegynyi fahéj rá. Ezt forgatni kell a szádban hogy elegyedjen a nyáladdal utána lenyelheted. 3 alkalom minimum és sokkal jobb lesz 😉
2015. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!