Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erősségű xanaxból...

Milyen erősségű xanaxból mekkora adag kell ahhoz, hogy el tudjak aludni este?

Figyelt kérdés
nem orvos írta fel, ettől függetlenül a kérdésemre kérnék választ, más egyéb nem érdekel. egyetlen alkalommal szeretném használni, súlyos vizsga előtt állok. saját véleményem szerint súlyos stresszbeteg vagyok, nem tudom erre mi a megfelelő szó. ilyen estéken szemhunyásnyit sem tudok aludni, reggelente pedig görcsöl a hasam, megy a hasam, hányingerem van és hasonlók, ezért szeretném ezt használni hogy legalább ki tudjam magam aludni, ha reggel ugyanúgy görcsölök majd akkor is.
2015. júl. 19. 00:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt nehogy bevedd, ha nem szeded alapból is. Én kipróbáltam, a 25 mg-ostól 3 napig nem voltam használható állapotban. Inkább keress vmi enyhe nyugtatót, pl Sedatif PC.
2015. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
25mg? az elefántra van? nekem 1mg/0,5/0,25mg-os lesz a birtokomban, vizsga előtt nem, hanem a vizsga előtti este vagy délután venném be, 10-12óra alatt biztosan elmúlik a hatása, nem hiába írnak fel napi 3-4 tablettát is.
2015. júl. 19. 00:53
 3/16 anonim ***** válasza:
0,25 mg (bocsi, elírtam)
2015. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor úgylátom ez elég egyénfüggő, mivel egy rokonom alkoholos befolyásoltság alatt abból bevett 3db-ot egy este alatt, és szinte nem is látszott meg rajta.csak ilyet tudok szerezni.
2015. júl. 19. 01:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a vizsgák előtti éjszakákra 0,25mg vettem be belőle (egyébként én se szedem), nagyon jól aludtam tőle és amit reggel éreztem, hogy végre kipihent vagyok, a vizsgán már pörögtem és nagyon jól sikerült! Egyébként tuti nem tudtam volna aludni attól a stressztől, + a gyomorideg is csak rontotta volna a teljesítményem, az így is volt egy kicsit, de nem volt vészes.

Szóval szerintem egy 0,25öst nyugodtan bevehetsz. Bár tény, hogy mindenkire más hatással van, de ez olyan kis adag és 4-6 óra alatt teljesen kimegy a hatása, szóval ha éjszakára veszed be a vizsgák alatt semmit nem fogsz érezni belőle.

2015. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki milyen hatással van rád, pl most hétvégén. Lehet, hogy meg se érzed.
2015. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudni kéne a test tömeged, ugyanis ez nagyon fontos.


Más részt, mindenkire más hogy hat. Valószinüleg 0.25 elég lesz, ha esetleg bevétel után 1 órával még nem sikerül elaludni, menjen még egy fél, tehát 0.125.


Mindenképp kifogod aludni, a hatás nagyjából 6óra alatt lecseng. Amit masszívan hat, az 3-4 óra. Picit esetleg másnapos lehetsz, de nem valószinü.

2015. júl. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Nekem a testtömeg indexem 17,3. Azért írom, hogy én elég vékony vagyok és így se ütött ki az a 0,25mg csak jól aludtam tőle. Azóta egyszer vettem még be egy vizsga előtt akkor nappal, na tény, hogy elálmosodtam tőle, és kicsit tompább voltam, de még mindig jobb volt, mintha pánikrohamot kaptam volna vizsga közben (nagyon fontos volt és rettenetesen rástresszeltem)
2015. júl. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog kiütni 0.25mg, de ha a kérdező esetleg 150kg, akkor ajánlanám a 0.5mg bevételét.
2015. júl. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
182cm magas és 65kg vagyok.
2015. júl. 19. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!